Investment in Excellence (Álláshirdetés) (x)

Kis- és közepes vállalkozások tőkefinanszírozására szakosodott befektetési társaság pénzügyi tanácsadója Befektetés Elemzői pozícióba főállású munkatársat keres.

Követelmények:

- Felsőfokú közgazdasági végzettség (pénzügy szak);
- Magasszintű angol nyelvtudás;
- Tőzsdei szakvizsga;
- Legalább egy éves szakmai gyakorlat.

A munkakör:

- Vállalatok, iparágak elemzése, átvilágítása, értékelése;
- Döntéselőkészítő anyagok készítése;
- Közreműködés a tranzakciók megvalósításában;
- Portfolió vállalatok monitoringja.

Amit kínálunk:

- Változatos, izgalmas, sokoldalú munka;
- Szakmai továbbképzés és fejlődés;
- Versenyképes jövedelem.

Jelentkezését (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) legkésőbb 2003. szeptember 30-ig küldje el, Investment in Excellence megjelöléssel az alábbi címre:

zoltanandco@axelero.hu

(X)