Raiffeisen Befektetési Alapkezelő Zrt. pénzügyi munkatársat keres (x)

Raiffeisen Befektetési Alapkezelő Zrt. Magyarország egyik vezető ingatlan befektetési alapjához keresünk

Pénzügyi munkatársat

ingatlan üzemeltetési területre
Feladatok:
A Raiffeisen Ingatlan Alap tulajdonában lévő, hosszú távú bérleti szerződések keretében hasznosított kereskedelmi, iroda és logisztikai/ipari létesítmények pénzügyi feladatainak ellátása:
  • Számlázási, elszámolási feladatok
  • Bérlőmenedzsmenttel kapcsolatos pénzügyi feladatok
  • Üzleti tervek időszaki felülvizsgálata
  • Együttműködés külső partnerekkel, társosztályokkal
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 év számviteli gyakorlat
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft alkalmazások magabiztos ismerete
Előnyt jelent:
  • Ingatlan gazdálkodási (ingatlan fejlesztőnél, ingatlan üzemeltetőnél illetve ingatlan alapkezelőnél töltött munkaviszony) tapasztalat
  • Pénzügyi folyamatok ismerete
  • Jogi alapismeretek (Ptk, Lakástörvény, Sztv)
Készségek:
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Jó problémafelismerő képesség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  • Teljesítményarányos bonusz rendszer
  • Ingatlangazdálkodási folyamatok - üzleti tervezés, akvizíció, bérlőmenedzsment - megismerése
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el pályázatát (kísérőlevél, önéletrajz, igazolványkép) a munkakör megjelölésével a hr@raiffeisen.hu e-mail címre:

Raiffeisen Bank Zrt., Humánpolitikai Főosztály
email: hr@raiffeisen.hu
www.raiffeisen.hu/allasajanlatok
(X)