A Budapest Bank Money plus hunter-t keres (x)

Portfolio

Money plus hunter
Szervezeti egység : Money Plus

Munkavégzés helye : Budapest

A munkakör alapvető célja:

A jelölt feladata a Budapest Bank Privat Banking csatornája számára új ügyfelek szerzése, az új ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás.

Konkrét feladatok:
  • Befektetési termékek értékesítése vállalkozóként
  • Új ügyfelek megkeresése, ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződés előkészítés)
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, bankári tanácsadás
Szükséges képzettség:
  • Felsőfokú végzettség
  • szerződéses jogviszonyhoz számlaképesség,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • kitartó, rugalmas, eredményorientált munkavégzés,
  • ügyfél-centrikus gondolkodásmód.
  • B tip. jogosítvány
Szükséges képességek:
  • Kitűnő kommunikácós képesség
  • Nagyfokú önállóság és munkabírás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Szorgalom