Az MKB Bank restrukturálás és work out szakterületre osztályvezetőt keres (x)

Portfolio

AZ MKB BANK ZRT.
PROBLÉMÁS ÜGYKEZELÉS IGAZGATÓSÁGA
RESTRUKTURÁLÁS ÉS WORK OUT SZAKTERÜLETRE
1-1 fő OSZTÁLYVEZETÕT

keres

Feladatok:
  • A Szakterületek kezelésébe kerülő problémás ügyletekkel, ügyfelekkel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása: ügyek áttekintése, átfogó helyzetelemzés készítése, döntések előkészítése, javaslattétel, adósságrendezési megállapodások, szerződések elkészítése az ügyfél aktuális pénzügyi/vagyoni helyzetének ismeretében.
  • Közreműködés a területek irányításával kapcsolatos feladatokban, kiemelt hangsúllyal a beosztott követeléskezelők által készített intézkedési tervek és előterjesztések véleményezésére, ill. azok végrehajtásában való ellenőrzésre.
  • Biztosíték érvényesítéssel kapcsolatos feladatok végzése
  • Kapcsolattartás az érintett üzleti területekkel, kockázati munkatársakkal a döntések előkészítése, végrehajtása, ill. a monitoring és egyéb beszámolások során.

A pályázókkal szembeni elvárások:
  • minimum 5 éves, hitelezés területén szerzett gyakorlat (wholesale, kockázati vagy vállalati követeléskezelés területeken)
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • felsőfokú jogi és/vagy pénzügyi végzettség
  • kreativitás, megbízhatóság, alapos, precíz, gyors munkavégzés,
  • banki rendszerek, Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • megfelelő konfliktustűrő képesség, terhelhetőség.
Jelentkezési határidő : 2010. 01. 10
Jelentkezni a "Work Out / Restrukturálás osztályvezető" megjelöléssel a hpi@mkb.hu e-mail címen, vagy az MKB Bank Zrt.honlapján (http://www.mkb.hu), az álláslehetőségek menü kiválasztásával lehet.