Az UNION Biztosító portfóliókezelő menedzser munkatársat keres (x)

Álláshirdetés

Az UNION egy olyan biztosító, ahol nem csak ügyfeleinkkel, de egymással is egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk. Egyszóval: olyan hely, ahol jó dolgozni. Az UNION Biztosító a bécsi székhelyű, tőzsdén jegyzett Vienna Insurance Group cégcsoport tagja, amely 25 országban 50 társasággal van jelen.

Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • tiszta kötvény és kötvénytúlsúlyos vegyes portfoliók kezelése;
  • befektetési egységhez kötött életbiztosításokhoz kapcsolt eszközalapok kezelése;
  • deviza spot és határidős tranzakciók végrehajtása;
  • befektetési alapok, ETF-ek elemzése, kiértékelése;
  • tőkepiaci elemzések készítése;
  • stratégiai és eszközallokációs döntésekben való részvétel;
  • napi vagyonkezelői feladatok ellátása, jelentések készítése;
  • kapcsolattartás a tulajdonos, a hatóságok és az üzleti partnerek illetékes munkatársaival;
  • részvétel a Biztosító – befektetéseket érintő – termékfejlesztéseiben.

Téged várunk, ha

  • közgazdasági felsőfokú végzettséged van és előny, ha befektetés elemző, esetleg pénzügyi szakirányon végeztél;
  • minimum 1-3 éves munkatapasztalatot szereztél tőkepiaci / befektetési / elemzési területen vagy;
  • minimum 1-3 éves portfólió kezelési és/vagy befektetési alapkezelési gyakorlattal rendelkezel;
  • angol nyelvet erős kommunikációképes szinten tudod használni.

Előnyt jelent, ha

  • biztosítási szektorban szerzett tapasztalattal rendelkezel.

  • önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk;
  • jól megközelíthető, központi helyen dolgozhatsz;
  • rugalmas munkarendet, otthoni munkavégzési lehetőséget kínálunk;
  • megbízható, stabil, nemzetközi hátterű vállalati környezetben tevékenykedhetsz;
  • fontos számunkra az egészséged, ezért magán egészségügyi szolgáltatást biztosítunk; amely akár családtagjaidra is kiterjeszthető;
  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

Amennyiben szívesen lennél tagja csapatunknak, jelentkezz az UNION Biztosító Karrier oldalán: