Az OTP Ingatlan Befektetési Alapkezelő Zrt. Portfólió menedzseri pozícióba keresi új munkatársát (x)

Álláshirdetés

Feladatok:

  • Aktív részvétel a befektetések előkészítésében és megvalósításában
  • Az alapok napi likviditásának menedzselése
  • Kimagasló ismeretek a hitelviszonyt megtestesítő értékpapapírok, a devizapiac illetve derivatív termékek területén
  • Befektetésekhez és jelentési kötelezettségekhez szakmai támogatás nyújtása, elemzések előkészítése
  • Kommunikációs és marketing anyagok előkészítése
  • Új és meglévő termékfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárás:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdász végzettség (pénzügyi MSc végzettség előny)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Pénz és tőkepiaci magas szintű ismerete
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás, írásban és szóban is

Előnyök:

  • Vagyonkezelésen vagy alapkezelésen eltöltött aktív portfólió menedzseri tapasztalat
  • MS Office rendszerek magas szintű felhasználói ismerete
  • EFFAS vagy CFA képzések megléte

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződést
  • Rugalmas home office rendszert
  • Versenyképes bérezést
  • Mobiltelefont, laptopot, a munkához szükséges infrastruktúra biztosítása
  • Nyelvi és szakmai továbbképzési lehetőségeket
  • Kimagasló cafeteria keretén túl, támogatott munkába járást
  • Egy jó hangulatú, támogató csapatot

A jelentkezéseket fényképes magyar nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk az alapkezelo@otpingatlanalap.hu email címre, tárgyban Portfólió menedzser feltüntetésével.