Az OTP Alapkezelő Zrt. Portfolió menedzser munkatársat keres (x)

Álláshirdetés
Az OTP Alapkezelő, amely több mint 30 év szakmai tapasztalattal rendelkezik, és piacvezető a hazai alapkezelésben és intézményi vagyonkezelésben, Portfolió menedzser kollégát keres.

Kitűzött feladatok:

  • Nyersanyagalapok kezelésében való közreműködés, nyersanyagpiacokon való aktív kereskedés
  • A befektetési stratégia kialakítása, stratégiai és taktikai eszközallokáció
  • Árupiaci folyamatok nyomon követése, elemzése, befektetési ötletek generálása
  • Partnerekkel, befektetőkkel és a médiával való kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Aktív portfoliókezelési készség
  • Magas stressztűrő képesség, dinamikus, proaktív személyiség
  • Globális makrogazdasági és tőkepiaci folyamatok nyomon követése és átfogó ismerete
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kiváló angol és magyar nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat (3-5 év)

Előnyt jelent:

  • Nyersanyagpiacokon szerzett aktív kereskedési, portfoliókezelési tapasztalat
  • Elektronikus kereskedési rendszerek ismerete
  • Befektetéselemzéshez kötődő tanulmányok
  • CFA képesítés
  • Programozói készségek
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

Ajánlatunk:

  • Közreműködés Magyarország legnagyobb nyersanyag befektetési alapjának kezelésében
  • Egyedülálló hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat, minőségi munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatások
  • Teljesítményalapú kiegészítő bérezés

A munkavégzés helyszíne a II. kerület, home office lehetőséggel.

A jelentkezéseket fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk az allas@otpalap.hu e-mail címre Portfolió menedzser tárgy megjelöléssel.