Kövesse LinkedIn és Facebook oldalunkat!
Tájékozódjon eseményeinkről 6 iparágban: Offline és Online konferenciák
×

Portfolio X-Cycling Day

Időpont: 2025. május 27.  

Helyszín: Budapest - Balatonfüred

Miért gyere el?

Segíts te is a részvételeddel!
Több, mint egy kiemelkedő networking, szakmai és élmény nap, ez már egy jó ügy! Egy közös ügy! A CPI Hungary MINDEN olyan résztvevő után, aki Budapestről végig leteker velünk a Portfolio X-Cycling Day keretein belül Balatonfüredre, 20.000 forintot ajánlj fel egy alapítvány számára, akik hátrányos helyzetű településeken élő gyermekek részére teszik lehetővé, hogy a fejlődés elősegítéséhez vagy az iskolába járáshoz biciklikhez és a szükséges kiegészítőkhöz jussanak. A Portfolio pedig az X-Cycling Day teljes jegybevételét, vagyis a 9.900 forintos regisztrációs díjakat (a résztvevők számától függetlenül), ennek a jótékony célnak a támogatására ajánlja fel.
 
Így segíthetsz, hogy egy rászoruló gyermek akár 30.000 forintnyi támogatáshoz jusson neked köszönhetően! 
Jelentkezz a Portfolio X-Cycling Day-re, válaszd az "Iron" útvonalat, vagyis a Budapest - Balatonfüred távot, vegyél adományjegyet és gyere is el, tekerd velünk végig május 27-én a távot! Ennyire egyszerű!
Jelentkezés, találkozás, letekerés!

 

A "Portfolio X-Cycling - powered by CPI" élmény folytatódik idén is!

Harmadik alkalommal pörgetjük fel a piaci szereplők fordulatszámát! Tekerj le velünk Budapestről (vagy a Velencei tótól, vagy Akarattyáról) Balatonfüredre, a hazai üzleti élet legfrissebb élménykonferenciájának helyszínére! A Portfolio kerékpáros napja a fenntarthatóság, a sport, az ESG, a kötetlen networking és a valódi kihívás jegyében telik el idén is. Pörgessük fel idén is közösen a hazai üzleti életet! 

3 táv (Iron - Light 1-2) X 3 tempó - Pro - Sport - Tour

ProX - powered by Epronex Építő Zrt.

Limitált számú jelentkezőnek tudunk lehetőséget biztosítani egy különleges biciklis élményre. Profi versenyzők felvezetésével "utazhatunk" le Budapestről egészen a füredi célig.

Indulás: 9:00-kor Etele Plaza
Tevezett tempó: 38-40 km/h - kb. 4-4,5 óra
Letszám: max 10 fő
Itiner: 1 megálló (tervezetten)
Support: Epronex autó, műszaki segítségre. Frissítés egyénileg.
Útvonal: vegyes, országút és bicikliút
Táv: kizárólag "Iron" távon

SportX - powered by SmartFM 

A lendületes biciklis tempót kedvelők részére indul a "Sport X" csoport, azok számára, akik a kényelmes túrát szívesen ötvözik a sportos és egyéni kereteket feszegető teljesítménnyel.

Indulás: 8:30-kor Etele Plaza
Tervezett tempó: átlag 25-26 km/h - kb. 6,5-7 óra
Letszám: max 40 fő
Itiner: 3 frissítő megálló és 2 csatlakozási pont
Support: Portfolio autók, szendvicsek, energiaszeletek, italok.
Útvonal: végig a hivatalos bicikliúton!
Táv: Iron - Light 1 és 2

TourX - powered by Portfolio

A legjobb hangulatú, de komfortos, beszélgetős és felszabadult biciklizést előnyben részesítők számára indul a "Tour X" csoport. 

Indulás: 8:15-kor Etele Plaza
Tervezett tempó: átlag 20-22 km/h - kb. 8-9 óra
Letszám: max 40 fő
Itiner: 3 frissítő megálló és 2 csatlakozási pont
Support: Portfolio autók, szendvicsek, energiaszeletek, italok.
Útvonal: végig a hivatalos bicikliúton
Táv: Iron, Light 1 és 2

 


 MIRE KÉSZÜLJEK? 

Akár az Iron (147 km) vagy a Light (77 vagy 34 km) verziót választod, akár klasszikus vagy elektromos biciklivel csatlakozol az idei Portfolio X-Cycling biciklitúrához, garantáljuk, hogy nem csak különleges élményben lesz részed, hanem a hazai üzleti élet legfrissebb és legvidámabb networking eseményén veszel részt! 

Május 27-én, a Portfolio partnerei, barátai és kiemelten a Property X 2025 konferencia résztvevői számára, újra egy egész napos biciklizést szervezünk, ahol 3 távon (Budapest, Pákozd, Balatonakarattya indulással) lehet teljesíteni a zöld és fenntartható lejutást a 2 napos rendezvényre, vagy csak részt venni csapatépítő jelleggel egy aktivitást, egészséget, sportot ösztönző vidám „szakmai” kihíváson. 

A biciklitúrán való részvétel a Portfolio Property X 2025 rendezvény résztvevői számára ingyenes, de regsiztrációhoz kötött, amennyiben nem vesz részt valaki a konferencián, a túrán díjfizetés mellett lehetséges az indulás. A részvételi díjakat teljes egészében jótékonysági célra ajánljuk fel, hátrányos helyzetű gyermekeket segítő alapítványnak biciklik és biciklis kiegészítők vásárlására. A frissítőpontokon sportoláshoz megfelelő étel-ital fog rendelkezésre állni. Az egyéb felmerülő extra költségek (mint pl. vonatjegy, szállás) egyénileg intézendők. Azoknak a résztvevőinknek akik május 28-án az Anna Grand Hotelben tudnak szobát foglalni, biztosítunk lehetőséget, hogy már 27-én is az Anna Grand Hotelben tudjanak megszállni. 


ITINER - május 27. 

07:30 - 08:30   Etele Plaza - Tejmadár találkozás 

10:30 - 11:00   CBRE frissítőpont (Gyúró) 

13:00 - 13:30   SmartFm frissítő & csatlakozási pont (Pákozd) 

16:00 - 16:30   MyHive frissítő & csatlakozási pont (Balatonakarattya) 

18:00 - 18:30   HelloParks - HelloFüred! Portfolio Property X, Balatonfüred - érkezés 

Töltsd le Portfolio Events mobilapplikációnkat, amelyen megtalálod a Portfolio szakmai rendezvényeit egy alkalmazáson belül, személyre szabva. Többek között elérhető a rendezvény részletes programja, a résztvevői lista és a konferenciajegye. Sőt, virtuális névjegykártya-cserére is lehetőséget biztosítunk. A rendezvény előtt, közben és után is. A badgen pedig megtalálható a QR kód a Te személyre szóló online névjegykártyád - olvassátok be egymás QR kódját, és máris kapcsolatba kerülhettek a konferencia után is. Szakma, élmény, networking! QR kódos letöltés >>

Támogatóink

Powered by

Cycling partner

Stretching Partner


Indulás 

Mindegy, hogy az Iron vagy a Light programot választod, az indulás közös. Az egyik csapat kerekezve jut el a Velencei tónál lévő találkozási pontig, a másik pedig először a vasútállomásra (Kelenföld), onnan Gárdonyig vagy Balatonakarattyáig vonattal, majd a pákozdi vagy balatonakarattyai találkozási pontig, ahol csatlakozik a második vagy harmadik szakaszhoz. A vonatjegyeket egyénileg szükséges intézni. 
Első évben (a rossz idő ellenére) 11-en, 2024-ben pedig már közel 50-en tekertünk együtt. Döntsünk idén is rekordot! 

Kíséret 

Folyamatos autós és kisbuszos kíséretet biztosítunk, vagyis, ha bármi történik a biciklivel, vagy velünk, akkor van segítség. 

Csomagok 

A csomagodat - ha szükséges - az indulási ponton (Kelenföld, Etele Plaza) átvesszük és leszállítjuk a füredi célhoz. 

Étel-ital 

Az indulási ponton reggelivel készülünk a Etele Plaza - Tejmadár jóvoltából, a nap folyamán pedig további 3 frissítőpontunk lesz (térképen), ahol bárki feltöltheti étel- és italkészleteit (szendvics, energiaszelet, gyümölcs, víz), ha szükséges.
Ezen kívül szabadon van lehetőség egyéni megállókra, vásárlásokra és különböző energiagazdag frissítésekre.

Mi lesz este? 

Estére egy könnyű közös koccintással készülünk, de alapvetően szabad a program. 

Mi lesz a biciklimmel? 

A biciklik visszajuttatását mindenkinek egyénileg szükséges megoldania. Autó, vonat és hazatekerés is lehet jó megoldás. 

Galéria

GALÉRIA | 34 kép
Property X 2024 - Cycling powered by CPI

Kapcsolat

Szervezés, lebonyolítás, információk

Dobler Nikoletta
  • Dobler Nikoletta
  • rendezvényszervező
  •  
  • Telefon: +36-20-334-8032

Szponzorációs lehetőségek

Mihály Péter
  • Mihály Péter
  • Senior Sales Manager
  •  
  • Telefon: +36-70-544-0164
  • E-mail cím:

Tartalmi és szervezési kérdésekben

Ditróy Gergely
  • Ditróy Gergely
  • üzletfejlesztési igazgató
  •  
  • E-mail cím:
Iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!

Hírek, eseményajánlók első kézből

A feliratkozással elfogadom az  Adatkezelési tájékoztató 
Elmúltam 16 éves.