Vagyonkezelési Igazgató állásajánlat a CIB-től (x)

A CIB Befektetési Alapkezelő Rt. & a CIB Közép-Európai Nemzetközi Bank Rt. befektetési alapkezeléssel, valamint magán- és intézményi vagyonkezeléssel foglalkozó, megközelítőleg 100 milliárd forintot kezelő leányvállalata keres

Vagyonkezelési Igazgatót.

A munkakörrel járó feladatok:

  • A vagyonkezelési terület (kötvény és részvény portfolió menedzserek) szakmai munkájának irányítása és felügyelete,
  • A portfoliók eszközallokációs stratégiájának meghatározása,
  • Befektetési irányelvek kidolgozása a különböző portfoliók befektetési politikájára vonatkozóan,
  • A Befektetési Bizottság munkájának irányítása,
  • A portfoliók kockázatának és relatív teljesítményének figyelemmel kísérése,
  • Elemző prezentációk készítésének koordinálása és felügyelete a Társaság beszámolási és egyéb külső információadási kötelezettségeinek kielégítésére,
  • Részvétel a Társaság termékfejlesztésében,
  • A befektetési döntéseket megalapozó magas szintű elemzői munka.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Alap-, portfolió - és vagyonkezelési szakterületen szerzett legalább három éves tapasztalat,
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • Befektetési alapkezeléssel, vagyonkezeléssel és portfoliókezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgák (tőzsdei szakvizsga, VAP),
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Táblázatkezelő programok magas szintű ismerete,
  • Precizitás, analitikus képesség,
  • CFA vagy EFFAS diploma illetve vezetői tapasztalat előnyt jelent.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szívesen csatlakozna a CIB Befektetési Alapkezelő Rt. sikeres csapatához, kérem szakmai önéletrajzát "Vagyonkezelési Igazgató" jeligére 2005. május 6-ig juttassa el bankunkhoz az andreakovacs@cib.hu elektronikus vagy a 1027 Budapest, Medve u. 4-14. postacímre.

(X)