A Magyar Telekom nemzetközi energia beszerzési szakértőt keres (x)

Beszerzési igazgatóság Nemzetközi energia beszerzési szakértő munkakörbe munkatársat keres.
A munkavégzés helyszíne:
1013 Budapest, Krisztina körút 55. (A telephely fizikailag akadálymentesített)
A munkakör időtartama: határozatlan
Jelentkezési határidő: 2013.09.30.

Feladatok:
  • Lead an international, cross-functional / virtual category team
  • Design, implement and coordinate strategic sourcing initiatives within your category
  • Prepare and perform (global) tenders and conduct negotiations
  • Conclude (global) frame contracts with top vendors
  • Identify cost reduction and optimization levers, including levers in regards to demand management and demand specifications (demand shaping)
  • Advise internal stakeholders on sourcing materials and services
  • Bundle the category know-how and make it available to all procurement departments group wide
  • Maintain a global overview whilst ensuring optimum local conditions. Foster a cost focused mindset inside the Group
Elvárások:
  • Iskolai végzettség
    • Felsőfokú
  • Nyelvismeret

    • C1 felsőfokú Angol nyelv szóbeli + írásbeli (C) nyelvismeret
  • Szakmai-vezetői gyakorlat

    • 3 év Szakmai gyakorlat
  • Személyiségi jellemzők

    • Önállóság
    • Érték-orientáció
    • Eredményo rientáció
    • Kommunikációs képesség
    • Ügyfélközpontúság
    • Elemző / analitikus szemlélet
    • Inter-kultúrális készség
Egyéb elvárások:
  • Tapasztalat projekt menedzsment területen
  • Beszerzési piac ismerete
  • Vonatkozó jogi szabályozások és beszerzési folyamatok ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Jó tárgyalókészség
  • Magabiztos kockázatkezelési képesség
  • Számítástechnikai ismeretek:
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Tapasztalat e-beszerzés platform/ERP rendszerekben
Előny:
  • Német nyelv ismerete
  • Tapasztalat elektromosság vagy gáz beszerzésben
  • Tapasztalat nagy energiaszolgáltatókkal való kapcsolattartásban
  • Szakmai tapasztalat nemzetközi energiaszolgáltatónál
  • Vezetői tapasztalat nemzetközi projektekben

Jelentkezni szeptember 30-ig bezárólag a weboldalon keresztül lehetséges.