A Portfolio Trader termékmenedzser munkatársat keres (x)

A Portfolio Trader, Magyarország vezető Online tőzsdei kereskedési szolgáltatásokat kínáló cége dinamikusan növekvő ügyfélbázisa kezeléséhez, valamint új ügyfelek akvirálása céljából telefonos termékmenedzser munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:
  • A sikeres jelölt proaktívan közreműködik az új ügyfélkapcsolatok megteremtésében.
  • Cég termékeiről és szolgáltatásairól információnyújtás
  • Legfőbb tevékenységei közé tartozik az cég online szolgáltatásainak értékesítése magánszemélyek felé.
  • • Meglévő ügyfelek támogatása, online előadások tartása a szolgáltatásokkal kapcsolatban.
  • Elengedhetetlen a hideghívásokban való jártasság, a kiváló kommunikációs készség telefonon és élőszóban egyaránt.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum egy éves telefonos értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook)
  • Jó kommunikátor, kiváló tárgyalási képességgel rendelkezik
  • Könnyen épít új kapcsolatokat
  • Erős értékesítési képesség alkalmazása az ügyfélkörnyezetben
  • A pozícióra aktív, lelkes, energikus, agilis, értékesítés-orientált, tanulni vágyó személy jelentkezését várjuk.
Amit kínálunk:
  • Magyarország vezető gazdasági online vállalata által nyújtotta kihívások és dinamikusan fejlődő környezet
  • Tőzsdével, befektetéssel kapcsolatos tanulási, továbbfejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag: versenyképes fizetés + jutalék
Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Árpád hídhoz közel

Jelentkezni szakmai életrajzzal, fizetési igény megjelölésével az allas@portfolio.hu e-mail címen lehet.