Grafikus operátort keres a Portfolio-csoport (x)

A magyarországi gazdasági média vezető szereplője, a többek között a Portfolio.hu, Pénzcentrum.hu, Agrárszektor.hu portálokat működtető Portfolio-csoport kreatív munkatársat keres
GRAFIKUS OPERÁTOR
munkakör betöltésére.

Ha szeretnél egy inspiráló és jó hangulatú munkahelyen, dinamikus csapatban dolgozni, akkor jelentkezz a Portfolio-csoporthoz!

Munkakör:

Kreatív anyagok nyomdai előkészítése (pl. plakát, szórólap, névjegy), mutációk készítése. Online hirdetések kivitelezése, mutálása. Vezető designereink irányításával komplex site design munkákban történő részvétel.

Elvárások:
  • CS5 ismeretek
  • Flash alap ismeretek
  • Minimális tapasztalat dtp és web design terén

Munkavégzés helye, ideje:
  • A Portfolio-csoport irodaháza (1033, Budapest, Polgár u. 8-10.)
  • • Teljes munkaidő napi 8 vagy 6 órában, távmunkára nincs mód

A jelentkezőktől referencia portfóliót és önéletrajzot a marketing@portfolio.hu e-mail címre várunk.