Az Aegon Magyarország Junior Portfólió-menedzsert keres (x)

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt.- az AEGON Magyarország Biztosító Zrt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely az Aegon Global Asset Management közép-európai központja és jelenleg több mint 600 milliárd forint vagyont kezel -

Junior Portfólió-menedzsert keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI
  • forint- és devizalikviditás kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • tranzakciók előkészítése
  • külső és belső jelentések, riportok elkészítése
  • kötvénypiaci- és makroelemzések készítése
  • befektetési folyamatban való aktív részvétel

ELVÁRÁSOK
  • szakirányú egyetemi végzettség
  • pénz- és kötvénypiaci ismeretek
  • erős tőkepiaci és makroökonómiai érdeklődés
  • kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkára való nyitottság
  • jó stressztűrő képesség
  • haladó Excel felhasználói ismeretek
  • precizitás

ELŐNYT JELENT
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Bloomberg rendszer ismerete

KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT, HA ÚGY GONDOLJA, HOGY
  • pontosság, precizitás jellemzi,
  • képes felelősségteljesen, önállóan dolgozni és
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. február 10-ig várjuk Karrierportál oldalunkon: https://karrier.aegon.hu/