A Natur House Hungary marketing munkatársat keres (x)

Portfolio
A Natur House Hungary dietetikai központjába keres
marketing munkatársat
teljes munkaidőben
Főbb feladatok:
  • stratégiai tervek felállítása majd végrehajtása.
  • marketing akciók szervezése, nyomon követése, hatékonyságának elemzése.
  • promóciók, felmérések készítése.
  • arculati tervek készítése, arculati elemek kezelése.
  • online, közösségi és nyomtatott marketing akciók kivitelezése.
  • kiadványok, prospektusok készítésének koordinálása.
  • rendezvényszervezés
  • napi operatív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • sajtófigyelés, konkurenciafigyelés

Elvárások:
  • felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • ATL és BTL eszközök, valamint közösségi média marketing eszközeinek ismerete
  • kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • marketing területen szerzett legalább 2 éves gyakorlati tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • precíz, pontos alapos munkavégzés

Előnyt jelent:
  • meglévő média piaci kapcsolatrendszer
  • tárgyalási tapasztalat
  • egészséges életmódra való affinitás

Amit nyújtunk:
  • dinamikusan fejlődő és bővülő országos hálózat
  • versenyképes fizetés
  • karrier lehetőség
  • fiatalos csapat

Kérjük jelentkezését - fizetési igény megjelölésével - 2017. február 15-ig juttassa el az info@naturhousehungary.hu email címre.

Társaságunkról további információ elérhető a www.naturhousehungary.hu oldalon.