Érdekel a tőzsde? Dolgozz a Portfolio csapatában! (x)

Újra menő a tőzsde! Kriptovaluták, rohamtempóban emelkedő Mészáros részvények, száguldó, majd korrigáló részvényárfolyamok. Portfolio Trader divíziónk tanácsadói csapatába, értékpapír piaci termékek értékesítésében jártas munkatársat keresünk, aki nyitott a fejlődésre, motivált, céljai vannak, melyek elérésért tenni kész.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Bróker/Értékpapír piaci tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:
  • Befektetési termékek értékesítése a Portfolio szakmai támogatásával
  • Ügyféligény és kockázathoz való viszony felmérése
  • Ügyfél akvirálás
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Befektetési tanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Tőkepiaci ismeretek
  • Befektetési tanácsadói tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Értékesítői tapasztalat
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Saját ügyfélkör
  • Technikai elemzés mély ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Attraktív jutalék rendszer
  • Lehetőség a tőkepiaci ismeretek további mélyítésére
  • Versenyképes termékpaletta
  • Lehetőség a Portfolio márka képviseletére
  • Magyar, banki hátterű szolgáltató termékeinek értékesítése (függő ügynök cég munkatársaként)

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, önéletrajzodat, bróker tárgy megjelöléssel az allas@portfolio.hu email címen várjuk.