A Timberland Capital Management munkatársat keres (x)

Portfolio
Senior Befektetési Tanácsadó munkakörbe.
Feladatok:
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A Timberland Capital Management vagyonkezelési koncepciójának és termékeinek megismertetése az ügyfelekkel
  • A cég professzionális vagyonkezelési termékeinek ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Folyamatos ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű szakmai felkészültség
  • Meglévő ügyfélkör
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Befektetési termékek értékesítésének területén szerzett legalább 4 éves tapasztalat, ebből minimum 2 év prémium és/vagy privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Globális pénz és tőkepiaci folyamatok és termékek átfogó és naprakész ismerete
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Erőteljes értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség
  • Megbízhatóság, etikus beállítottság

Előnyt jelent:
  • Tőzsdei szakvizsga vagy egyéb befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • A német vagyonkezelői piacon több mint 20 éve jelen lévő, elismert és ez idő alatt stabil pozíciót felépített cég megbecsült munkatársa
  • Kiemelkedő és átlátható juttatási rendszer, rögzített idejű elszámolás (fix bér + jutalék vállalkozói jogviszonyban)
  • Dinamikus jó hangulatú csapat és nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
  • Timberland Akadémia: oktatások, szakmai továbbképzések
  • Kiegyensúlyozott munka-magánélet arány megteremtésének lehetősége

Jelentkezési határidő: 2019. július 24.
Jelentkezni a következő e-mail címeken lehet: krizsan@timberland-finance.com, varga@timberland-finance.com