BEFEKTETÉSI ELEMZŐ / TANÁCSADÓI ÁLLÁSAJÁNLAT (x)

Az Argenta Rt. felvételre keres 2 fő munkatársat

Az Argenta Rt. felvételre keres 2 fő munkatársat és - megfelelő érdeklődés esetén - 2 fő ösztöndíjas kollégát.
Feladatok:
  • Részvétel a cég hosszútávú, alapvetően fundamentumokon alapuló befektetési stratégiájának alakításában elemzőként, majd 2-3 év betanulási/kutatási idő(szak) után nagyon erősen eredményérdekelt portfoliókezelőként. A munka NEM sales jellegű, magában foglalja a befektetési terület megismerését, szűrését, folyamatos figyelését, elemzését, valamint a döntéshozatalt, a megvalósításhoz vezető út feltérképezését és a döntés kivitelezését.

Elvárások:
  • BKÁE végzettség a Gazdaságmatematikai elemző, Pénzügy vagy Pénzügyi Befektetéselemző és Kockázatkezelő szakok valamelyikén (elsősorban ötödévesek vagy frissdiplomások jelentkezését várjuk)
  • anyanyelvi szintet súroló angol nyelvtudás

  • a fundamentális elemzési módszerek ismerete

  • magas szintű számítástechnikai ismeretek

  • a pénz- és tőkepiacok legalább elvi szintű ismerete

  • kockázatkezelési képesség

Előny:
  • ökonometriai ismeretek

  • befektetési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • induláskor versenyképes fix bér, mely megmaradása mellett a hangsúly fokozatosan áttevődik a kezelt portfolión elért eredményhez lineárisan kötődő mozgó jövedelemre

  • jelentős önállóság

  • szakmailag inspiráló légkör és célkitűzések

  • meglehetősen ritka perspektíva

Az állásajánlatról a 391-48-24 -es telefonszámon kaphat további felvilágosítást.
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát - magyar és angol nyelvű (szakmai) önéletrajz, motivációs levél - juttassa el a következő címre 2004. március 30-ig saját e-mail cím megjelölésével:

Argenta Rt.
Állás
1026. Budapest Hűvösvölgyi út 27.

vagy: galbalazs@argenta.hu
(X)