Portfólió menedzser állás a Budapest Alapkezelő Rt. -nél (x)

A Budapest Alapkezelő Rt. az alábbi feltételekkel portfólió menedzsert keres:
Munkakör célja:
Részvény-befektetések kezelése, elsősorban a Közép-kelet Európai régióban.
Konkrét feladatok:
  • Befektetési döntés előkészítés (elemzés)

  • Befektetések megvalósítása

  • Kezelt portfóliók képviselete (befektetők, sajtó stb. felé)

  • Belső projektek vezetése

Szükséges képzettség:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • VAP, EFFAS vagy CFA vizsga

  • 3 év portfolio menedzseri vagy értékpapír-elemzői munkakörben szerzett tapasztalat

  • Angol nyelvtudás (a cseh, lengyel nyelv ismerete előny)

Szükséges képesség:
  • Jó elemzőkészség

  • Feszültségtűrő képesség

  • Kommunikációs készség (világos, lényegretörő)

  • Jó szervezőkészség, helyzetfelismerés

  • Prezentációs képesség és tapasztalat

Nyelvtudás:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Jelentkezni lehet a job@budapestbank.hu e-mail címen, további információért kérjük keresse fel a Budapest Bank holnapját www.budapestbank.hu/álláspályázatok