Az Aberdeen Asset Management Hungary Alapkezelő Zrt. back office munkatársat keres (x)

Az Aberdeen Asset Management Hungary Alapkezelő Zrt. az Aberdeen Asset Management PLC globális vagyonkezelő csoport magyarországi leányvállalata. A cégcsoport jelenleg 31 irodában 314,3 milliárd USD
  • vagyont kezel intézmények, valamint privát befektetők számára világszerte.

FELADATOK
• befektetési alapok, nyugdíjpénztárak eszközértékének számítása, ellenőrzése,
• jelentések készítése a felügyeleti szervek felé,
• kapcsolattartás a letétkezelőkkel,
• tranzakciók elszámolása, kapcsolattartás a partnerekkel,
• a vagyonkezelési és a marketing terület támogatása

ELVÁRÁSOK
  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség vagy pénz- és tőkepiaci back-office illetve letétkezelési területen szerzett, legalább 2 éves tapasztalat,
  • magas szintű írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás

Az állás határozott időre, másfél év időtartamra kerül meghirdetésre.

Az érdeklődőket kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzukat az alábbi névre és címre juttassák el 2013. május 5-ig.

Kozma Krisztina, krisztina.kozma@aberdeen-asset.com

Az önéletrajzokat a beérkezés sorrendjében értékeljük, és a jelentkezőket értesítjük.

*2012.12.31-i adatok