A Portfolio.hu tőzsdei adatszolgáltatási területre partnertámogatót keres (x)

Magyarország piacvezető gazdasági portálja, a Portfolio.hu, tőzsdei adatszolgáltatási területre,
partnertámogatói pozícióba

munkatársat keres.

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi, informatikai vagy marketing/üzleti végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Értékesítési vagy ehhez kapcsolódó munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tőzsde iránti érdeklődés, alapismeretek
  • Ügyfél orientáció és jó problémamegoldó képesség
  • IT affinitás projekt-koordinációs feladatok ellátásra

Előnyt jelent:
  • Befektetési, banki szolgáltatásokhoz kapcsolódó munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Mélyebb informatikai ismeretek

Feladatok:
  • A meglévő intézményi és retail ügyfélkörrel való kiváló kapcsolat ápolása, kiszolgálása
  • Új ügyfelek megkeresése
  • IT projekt koordináció
  • Riportálási feladatok
  • Adminisztráció

Amit kínálunk:
  • Jól teljesítő, magas elégedettségű ügyfélkör
  • Dinamikus, rugalmas és hatékony munkahelyi környezet
  • Egyedülálló szakmai és infrastrukturális támogatás
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezési határidő: 2013. december 13.

Jelentkezés: Kérjük, fizetési igény feltüntetésével küldjön fényképes angol és magyar önéletrajzot és 1/2 oldal hosszú motivációs levelet az info@portfoliofinancial.hu címre.