Portfolio signature

Itt a lista: ezekkel a részvényekkel lehet most sok pénzt csinálni a profik szerint

Portfolio
Hatalmas löketet adott a tőzsdéknek az, hogy megállapodott egymással az Egyesült Államok és Kína, jelentős enyhülést hozva ezzel a vámháborúban. A piacok máris egy nagyon optimista forgatókönyvet áraznak, vannak azonban olyan részvények, melyek az átlagnál jóval nagyobb lendületet kaphatnak a megegyezésnek köszönhetően. Mutatjuk, mely részvények lehetnek a vámalku legnagyobb nyertesei a profik szerint.
November 18-án lesz a Portfolio Investment Day 2025 befektetési konferenciánk, ahol profi szakemberek osztják meg befektetési ötleteiket, legyen szó a részvény-, állampapír-, nyersanyag-, kripto-, ingatlan- vagy műtárgypiacról. Most érdemes jelentkezni!

A hatalmas áprilisi esés után gyorsan helyreállt a rend a világ tőzsdéin, az amerikai indexek már ledolgozták nagy esésüket, ráadásul most nagy lendületet kaptak a piacok, miután hétvégén Svájcban tárgyalt egymással Kína és az Egyesült Államok, a két országnak pedig mindenki nagy örömére sikerült is megállapodnia a vámok csökkentéséről.

A megállapodás értelmében az amerikai vámok 145 százalékról 30 százalékra, a kínaiak pedig 125 százalékról 10 százalékra csökkennek május 14-étől, 90 napig.

Ebben a helyzetben különösen nagyot szakíthatnak azok a befektetők, akik jól választanak. Mutatjuk, hogy melyek azok a részvények melyek különösen jól járhatnak a mostani fejleményekkel.

Signature Pro-val ezt a cikket is el tudnád olvasni!

Ez a cikk folytatódik, de csak Portfolio Signature előfizetéssel olvasható tovább. A Signature PRO szolgáltatás havi díja 2 990 forint. A hozzáférés egy évre is megvásárolható, amelynek díja 29 845 forint, az éves előfizetés keretében tehát 10 havi díjért cserébe 12 havi szolgáltatást kapnak olvasóink. További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva!

Signature előfizetés