Önnek nincs realtime adat előfizetése
Előfizetek
Árfolyam

Richter árfolyam

Ma:
|
Átlag:
  • Mai forgalom
  • Elmúlt 30 kereskedési nap átlagforgalma
RICHTER ajánlati könyv
Vétel
ajánlat
db
kum
HUF
HUF kum
db
db árf.
1 2 10 670
Eladás
árf. db kum
db
HUF kum
HUF
ajánlat
db
10 680 643 7
RICHTER kötéslista
Idő Ár Darab Érték
RICHTER statisztikák, mutatók
Kapitalizáció (millió HUF): 1986756.0076
Nyitó ár: 10730
Előző záró ár: 10660
Napi átlagár: 10681.84464
180 napos átlagár: 9581.4573879527
360 napos átlagár: 9374.7229938868
Napi minimum: 10660
Napi maximum: 10730
Éves minimum: 8420 2023-11-02
Éves maximum: 10830 2024-09-12
Történelmi minimum: 2204 2005-01-04
Történelmi maximum: 10830 2024-09-12
Forgalom (db): 9449
Forgalom: 100932750
Árfolyamváltozás 1 hó: 4.3052837573386%
Árfolyamváltozás 6 hó: 10.123966942149%
Árfolyamváltozás 12 hó: 13.525026624068%
Adatlap
Richter
Rating
Értékpapír megnevezése Richter Gedeon share
Értékpapír kibocsátója Chemical Works of Gedeon Richter Plc.
Részvényfajta Ordinary share
Értékpapír előállítási módja Dematerializált
ISIN HU0000123096
Kijelzés módja (ticker) RICHTER
Értékpapír névértéke 100 HUF
Bevezetett értékpapír mennyisége (db) 186 374 860
Osztalékjogosultság Full year
Bevezetési nap 1994-11-09
Első kereskedési nap 1994-11-09
Tőzsdei kategória Prime
Kereskedés pénzneme HUF
Bevezetési ár 1330
Az adatok forrása: Budapest Stock Exchange
Az adatok jellege: késleltetett.

A szolgáltatást legjobb tudásunk szerint nyújtjuk. A szolgáltatás elérhetőségének részbeni vagy teljes hiányáért, késedelméért, pontatlanságáért illetve egyéb zavaráért a Net Média Zrt. csak akkor felel, hogy ha az kifejezetten és kizárólag neki felróható okból következik be. Egyéb okból bekövetkezett szolgáltatás-zavarért a felelősségét kifejezetten kizárja. Kizárja a Net Média zrt. a felelősségét az információhoz való jogosulatlan hozzáférésből vagy az információval való bármilyen egyéb visszaélésből eredő károkért. Az előbbiekben megjelölt, illetve jogszerűen egyébként ki nem zárható egyéb felelősség kivételével ...

Tovább
Az oldalon a Richter árfolyamalakulását lehet nyomon követni.

Visszajelzés

Kérdésed van? Hibát találtál? Vedd fel velünk a kapcsolatot!
Tovább az űrlapra
PORTFOLIO RATING | Az átláthatóbb befektetésekért
Portfolio Trader online előadás Díjmentes online előadás

Devizakereskedés alapjai, avagy mi lesz veled forint?

Miben különbözik a devizakereskedés a részvények adásvételétől? Mely devizapárokat érdemes egyáltalán figyelni? Hogyan zajlik le egy tranzakció a forex piacon? Hogyan lehet rövid vagy hosszabb távra spekulálni ezen a piacon?

Portfolio Trader online előadás Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Videóajánló
Richter hírek

Tovább tépik a magyar tőzsde sztárpapírját

Reggel Ázsiában felemás teljesítményt nyújtottak a vezető részvényindexek, ezt követően Európában jó hangulatban indult a kereskedés. A magyar tőzsdén ma főként az Állami Nyomda részvényeire érdemes figyelni: a csütörtöki 10 százalékos emelkedést követően pénteken is szép pluszban van a papír. Gazdasági események szempontjából a hét vége is tartogat izgalmakat: ma az USA-ban a Michigan Egyetem fogyasztói hangulatról és inflációs várakozásokról szóló felmérését ismerteti, ideahaza pedig ipari és építőipari statisztikák jönnek.

Felpattant a Mol

A kereskedési idő felénél a Mol a legjobban teljesítő hazai blue chip.

Ugrik a Richter

Kisebb emelkedéssel indul a nap a magyar tőzsdén, a nyitást követően percekben a Richter a legjobban teljesítő hazai blue chip.

Széttépték a Nyomdát

Kedvező hangulatban zajlott a kereskedés a magyar tőzsdén, a hazai nagypapírok közül az OTP teljesített legjobban, a nap sztárja pedig a midcapek piacán az Állami Nyomda volt.

Egyre feljebb az OTP

Az OTP vezetésével egyre feljeb kerül a magyar tőzsde, jelenleg 0,7 százalékos pluszban a BUX.

A rossz nemzetközi hangulat ellenére is pluszban zárt a magyar tőzsde

Délutánra elkezdett romlani a hangulat tőzsdéken, miután az amerikai piacok nagyobb mínuszba kerültek az inflációs adatok megjelenését követően. A nemzetközi piacokon látott hangulatromlás a magyar tőzsdét is lefelé húzta, de a BUX-nak sikerült minimális emelkedéssel zárnia.

Bizonytalan mozgások a tőzsdéken

Az ázsiai tőzsdék ma nagyrészt emelkedtek a vártnál jobb kínai külkereskedelmi statisztikákat követően, míg Európában a napközben vegyes mozgások után vörösben álltak meg a vezető indexek. Délután érkezett a nagy lefordulás az autóipari részvények mélyrepülése miatt. Az USA-ban eközben folytatódik a visszapattanás a technológiai részvények vezetésével. Reggel megérkezett a magyar inflációs adat, ami jóval alacsonyabb lett a júliusban mért értéknél, és az elemzők által vártnál is kedvezőbben alakult. Fontos bejelentést tett emellett a Mol: az olajtársaság megállapodást kötött a folyamatos kőolajszállításról a Barátság kőolajvezetéken keresztül, ami a befektetők számára megkönnyebbülést jelent a szállítás kapcsán hónapok óta húzódó bizonytalanságok után – a bejelentés után emelkedett a Mol árfolyama.

Venni kell a Richter részvényeit az MBH Bank szerint

Megkezdte a Richter részvényeinek követését az MBH Bank, vételi ajánlással és 13 105 forintos 12 hónapos célárral, ami a jelenlegi árfolyamhoz képest közel 24 százalékos felértékelődési potenciált jelent.

Jól indul a nap a magyar tőzsdén

A tegnapi alulteljesítés után ma felülteljesítő a magyar tőzsde Európában, részben a Molnak köszönhetően, amely tegnap bejelentette, hogy megállapodásokat kötött kőolajszállítókkal és csővezeték-üzemeltetőkkel a kőolaj folyamatos szállításának biztosítására a Barátság kőolajvezetéken Oroszországból, Fehéroroszországon és Ukrajnán keresztül, Magyarországra és Szlovákiába.

Erős napot zártak az amerikai tőzsdék

A vártnál gyengébb pénteki munkaerőpiaci adatra megütötték a tőzsdéket, 1-3 százalék közötti esést szenvedtek el a vezető amerikai indexek a múlt hét végén. Ezek után Ázsiában is hasonló volt a helyzet, az új kereskedési hét gyengén indult a térségben, viszont Európában már emelkedést láthattunk, és az USA-ban is megérkezett a felpattanás. A héten hazai és külföldi inflációs jelentésekre, az amerikai elnökjelölti vitára, és többek között az EKB kamatdöntésére lesz érdemes figyelni.

Eséssel indult a hét a magyar tőzsdén

A hazai nagypapírok vegyesen zárták a hét első kereskedési napját: amíg a Richter emelkedett, addig a Magyar Telekom árfolyama stagnált, az OTP és a Mol pedig kisebb mínuszban zárt.

Csúnya eséssel zárta az év eddigi legrosszabb hetét Amerika

Ma reggel érkezett egy gyenge német ipari termelési adat, ami elrontotta a hangulatot a német tőzsdén, az pedig magával húzza az európai részvénypiacokat. Kora délután megérkezett a hét legfontosabb adatközlése, az amerikai foglalkoztatottsági adat, amire az első piaci reakciók ugyan mérsékeltek voltak, a folytatásban viszont jelentősebb esés bontakozott ki a Nasdaq vezetésével.

Vihar előtti csend a tőzsdéken

A hét korábbi részében látott eladási hullám után mostanra inkább megnyugvás látszik a tőzsdéken. Az amerikai indexek tegnap vegyesen teljesítettek, míg Ázsiában szintén felemások voltak a mozgások, egyedül a japán piac került nagyobb mínuszba a kamatemelési várakozásokra ráerősítő júliusi bérstatisztikákat követően. Ami az európai tőzsdéket illeti, a globális hangulattal összhangban itt is oldalaznak a vezető indexek. Nincs ma hiány makroadatokból, itthonról és az EU-ból kiskereskedelmi statisztikák jöttek, míg az Egyesült Államokban többek között az ADP-munkanélküliség számait közölték. Az igazán fontos NFP munkaerőpiaci statisztika holnap érkezik az USA-ból.

Az OTP húzta a magyar tőzsdét

Vegyes mozgásokat láthattunk a hazai blue chipek esetében csütörtökön. Amíg az OTP felpattant, addig a Mol teljesített legrosszabbul a hazai nagypapírok közül.

Támogatást kapott a Richter népszerű terméke Kanadában

A Richter amerikai partnere, az AbbVie bejelentette, hogy a két cég által közösen fejlesztett termékre, a Vraylarra a kanadai gyógyszerhatóság támogatási javaslatot fogalmazott meg a skizofrénia felnőttkori kezelésére - írja az Erste.

Gyenge napja volt a magyar tőzsdének

Nem volt jó napjuk a tőzsdéknek, az európai piacok gyakorlatilag egész nap estek, lekövetve az amerikai piacok tegnap esését. A rossz nemzetközi hangulat a magyar piacot sem kerülte el. 

Önnek nincs realtime adat előfizetése
Előfizetek

Visszajelzés

Kérdésed van? Hibát találtál? Vedd fel velünk a kapcsolatot!
Tovább az űrlapra
FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Megjelent a friss banki rangsor: a te bankod hányadik a listán?