Előfizetői tartalom

Nem fizet osztalékot az OTP

Portfolio
Nem fog osztalékot fizetni az OTP a tavalyi évi eredmény terhére, legalábbi a közgyűlési előterjesztésekből ez derül ki. A 10%-os szavazati korlátozás 2009. április 25-től 2011.április 30-ig lenne érvényben.

A közgyűlés elé terjesztendő fontosabb határozati javaslatok: - A 2009. április 25-től 2011. április 30-ig terjedő időszakban (a kezdő napot és az utolsó napot is beleértve)egy részvényes vagy részvényesi csoport sem gyakorolhat a Társaság által kibocsátott, közgyűlésen szavazásra jogosító részvényekhez fűződő szavazati jogok 10%-át meghaladó mértékű szavazati...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés