Jelent az Nvidia
Meglehetősen feszült piaci körülmények között fogja közzétenni negyedik negyedéves gyorsjelentését az Nvidia, ugyanis az elmúlt napokban széleskörű eladási hullám indult az amerikai tőzsdén, az esés alól pedig a vállalat részvényei sem képeztek kivételt.
Ami az árfolyammozgásokat illeti, az Nvidiának meglehetősen "kalandos" éve van, nagy utat járt már be az árfolyam, ami elsősorban a január végi eseményeknek köszönhető, amikor a kínai DeepSeek mondhatni a "semmiből" előállt egy, a nyugati AI-modellekhez hasonló fejlettségű, ám de lényegesen olcsóbb mesterséges intelligencia modellel.
Ez a hír különösen érzékenyen érintette az Nvidiát, olyannyira, hogy
Signature Pro-val ezt a cikket is el tudnád olvasni!
Ez a cikk folytatódik, de csak Portfolio Signature előfizetéssel olvasható tovább. A Signature PRO szolgáltatás havi díja 2 990 forint. A hozzáférés egy évre is megvásárolható, amelynek díja 29 845 forint, az éves előfizetés keretében tehát 10 havi díjért cserébe 12 havi szolgáltatást kapnak olvasóink. További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva! További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva!