Olyan időjárás-előrejelzés érkezett, ami miatt még a Balaton-átúszást is el kellett halasztani
Gazdaság

Olyan időjárás-előrejelzés érkezett, ami miatt még a Balaton-átúszást is el kellett halasztani

Portfolio
Csütörtökön a szervezők elhalasztották a szombatra tervezett Balaton-átúszást.    

A hétvége mindkét napján rendkívül bizonytalan, zivatarveszélyes időjárás várható a Balaton térségében. A zivatarok környezetében rövid ideig tartó viharos széllökésekre illetve intenzív villámlásra lehet számítani.

Ezért a 43. Lidl Balaton-átúszást a 2025. július 26–27-i hétvégén NEM kerül megrendezésre, az esemény tervezett új időpontja augusztus 2.

A címlapkép illusztráció. Címlapkép forrása: Getty Images

Holdblog

A pisztácia királyai

Lamentáltunk az irodában egy ideig, hogy a pisztácia vajon "örökzöld" téma-e. Mindenesetre, ha nem is, örömhírrel jövünk: a Bloomberg ágazati körképe szerint az amerikai gazdák... The pos

Díjmentes előadás

A platformok harca – melyiken érdemes kereskedni?

Online előadásunkon bemutatjuk a különböző kereskedési felületeket, megmutatjuk, melyik mire jó, milyen költségekkel számolhatsz, és milyen funkciók segítenek a hatékony befektetésben.

FIN-CON 2025

FIN-CON 2025

2025. szeptember 3.

Portfolio Sustainable World 2025

2025. szeptember 4.

Sikerklub hazai kkv-nak

2025. szeptember 16.

Követeléskezelési trendek 2025

2025. szeptember 16.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet