Előfizetői tartalom

Nagyon ütik a magyar piacot

Portfolio
Nagy eséssel nyitott a BUX, a leértékelődés 3.1%-os mértékű, a benchmark már a 17,000 pontos szint felé tart. A piac forgalma közelíti az 1 milliárd forintot.

A nagyok közül az OTP 2.9%-os eséssel már 6,000 forint alatt van, a MOL-t egészen 14,000 forintig ütötték 4.1%-os zuhanással. A MAgyar Telekom 1.5, a Richter 2.9, az Egis pedig 3.6%-kal esett. A kisebbek közül a Rába 3, a Fotex 1.3, a Nyomda 7.3, az econet 4.7, a Synergon 4%-os esést mutat.

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Cikkarchívum előfizetés

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés

 
Kedves Olvasónk!

A Portfolio híreinek, elemzéseinek többségét előfizetés nélkül olvashatod. Ez azért van így, mert a hirdetések jelentik szerkesztőségünk legfontosabb bevételi forrását. A célunk az, hogy ez hosszú távon is így maradjon.

Kérünk, ne használj adblockert, és olvasd tovább a Portfolio-t!