Portfolio signature

Asztalra csapott Joe Biden a bankcsődök miatt: itt a lista a bankokról, amelyeknél szigorít Amerika

Portfolio
A Reuters gyűjtése alapján 19 amerikai bankot regulázna meg a Silicon Valley és a Signature bankok bedőlése után a Fehér Ház csütörtök este közzétett javaslata. Lényegében a náluk nagyobb 13 bank szabályozását terjesztenék ki a közepes méretű hitelintézetekre, visszafordítva a Donald Trump idején, 2018-ban végrehajtott lazító intézkedéseket.

A szigorítás a két csődbe ment bank méret szerinti „kategóriáját”, a közepesnek mondható, 100 és 250 milliárd dollár közötti eszközállománnyal rendelkező bankokat érintené.

Az amerikai elnök szerint a meglévő jogszabályok elégségesek hozzá, és nem szükséges a Kongresszus jóváhagyása,

hogy a 250 milliárd dollárnál nagyobb bankokhoz hasonlóan

Signature Pro-val ezt a cikket is el tudnád olvasni!

Ez a cikk folytatódik, de csak Portfolio Signature előfizetéssel olvasható tovább. A Signature PRO szolgáltatás havi díja 2 990 forint. A hozzáférés egy évre is megvásárolható, amelynek díja 29 845 forint, az éves előfizetés keretében tehát 10 havi díjért cserébe 12 havi szolgáltatást kapnak olvasóink. További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva! További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva!

Signature előfizetés