Szőnyi István: Zebegényi dombok, forrás: NAV árverési oldala Mednyánszky László (1852- 1919): Fehér falú házak között becsértéke: 4.000.000,- forint című festménye; olaj, vászon kartonon mérete: 27 x 37 cm Vaszary János (1867- 1939): A velencei Canal Grande/ becsértéke: 10.000.000,- forint Santa Maria...
Kedves Olvasónk!
A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött. Lapunk kiemelt tartalmaihoz való hozzáférés díja egy évre 29 845 forint. Választhatsz havi csomagot is, melynek költsége 2 490 forint. További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva!