Portfolio signature

Mutatjuk, mi jöhet most a tőzsdéken

Portfolio
Augusztus elején hirtelen, egy szempillantás alatt felerősödtek a recesszióval kapcsolatos félelmek az Egyesült Államokban, ennek hatására pedig egy gyors, ám annál nagyobb esés láthattunk a tőzsdéken. Azonban nem csak az esés, de a felpattanás is gyors volt. Az öröm viszont nem tartott sokáig, hiszen a múlt héten ismét erős eladói nyomás alá kerültek a tőzsdék. Ennek apropóján foglalkoztunk most a részvénypiacok kilátásaival.

Nyomás alatt a tőzsdék

Ugyan csak keddtől péntekig volt kereskedés az amerikai tőzsdéken múlt héten, de a vezető amerikai részvényindexek így is egészen tavaly március óta a legrosszabb hetüket zárták.

Múlt héten a Dow Jones 3,

dowjones0909

az S&P 500 több mint 4,

Signature Pro-val ezt a cikket is el tudnád olvasni!

Ez a cikk folytatódik, de csak Portfolio Signature előfizetéssel olvasható tovább. A Signature PRO szolgáltatás havi díja jelenleg 2490 forint, ami augusztus 13-tól 2990 forintra emelkedik. A hozzáférés egy évre is megvásárolható, amelynek díja 29845 forint, így tehát még jobban megéri éves előfizetésre váltani. További információ és csatlakozás az alábbi gombra kattintva!

Signature előfizetés