FONTOS Megtaláltuk: így tudnak hirtelen tízmilliárdokat spórolni Magyar Péterék, és ehhez elég volt "csak" megnyerni a választást
 
Előfizetői tartalom

Már megint lenyomta a BYD a Teslát

Portfolio
A Tesla rekordot döntött, de a BYD negyedik negyedéve sorozatban több elektromos autót adott el, és először éves szinten is megelőzheti Elon Musk vállalatát.

A Tesla az elmúlt negyedévben rekord mennyiségű autót adott el, de a BYD ismét felülmúlta az amerikai céget az elektromos autók piacán. A kínai gyártó már negyedik egymást követő negyedévben szállított le több, teljesen elektromos autót világszerte, és az idei év első kilenc hónapjában közel 390 ezerrel több EV-t adott el, mint az amerikai rivális. 2025 lehet az első...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés