Előfizetői tartalom

11 év szünet után újabb jegybank ülne fel az aranyvonatra

Portfolio
Több mint egy évtized után először ismét aranytartalékai bővítését mérlegeli Dél-Korea jegybankja - tudósított a Bloomberg.

A Bank of Korea középtávú és hosszabb távú megfontolásból újabb aranyvásárlásokat eszközölhet – közölte Jung Heung-soon, a jegybank Tartalékkezelési Csoportján belül működő Tartalékbefektetési Osztályának igazgatója. Hozzátette: a bank legutóbb 2013-ban növelte aranykészletét. Jung kedden, a London Bullion Market Association és a London Platinum and Palladium Market...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés