Előfizetői tartalom

Megmozdultak a magyar gazdagok a részvénypiaci pánikban – Mutatjuk, mibe fektetnek

Nincs pánik, de aktivizálták magukat a magyar privátbanki ügyfelek az elmúlt napok tőzsdei csapkodásai után. A Portfolio által megkérdezett privátbanki szolgáltatók szerint a gazdagok ilyen időszakokban jellemzően fedezékbe vonulnak, de vannak vállalkozó szelleműek is: sok helyen átalakultak a devizasúlyok, egyes esetekben a portfóliók is, de pánikszerű eladásokról nem beszélhetünk. A szolgáltatók azt is elárulták, milyen tanácsokat adnak ilyenkor vagyonosabb ügyfeleiknek, és mire számítanak a piacokon a következő hónapokban.

Erős forint: piaci hullám vagy rezsimváltás?Sokat erősödött az utóbbi hónapokban a forint, idén a világ egyik legjobban teljesítő devizája lett. Meddig tarthat ez a szárnyalás? Mindenki örül az erősebb forintnak? Mi lesz, ha lecseréljük a forintot euróra?Információ és jelentkezésLátványos tőzsdei esés, majd jelentős csapkodás alakult ki a tőkepiacokon azt követően...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés