2010. január 13. 14:14 | Portfolio
Akik késlekedtek, lemaradtak - Elfogyott a prémium kötvény
Míg hétfő reggel bő 5 milliárd forintnyi, addig a Portfolio.hu államkincstári dolgozóktól származó információi szerint ma kora délelőtt már csak mintegy bő 800 millió forintnyi volt jegyezhető, mostanra pedig már elfogyott a vonzó magyar államkötvény.