Private Banking Tanácsadó állásajánlat a BNP Paribas - tól (x)

Portfolio

' title='
BNP Paribas Hungária Bank Rt. - Európa egyik vezető pénzintézetének leányvállalataként - magán-, vállalati- és intézményi ügyfeleknek nyújt testreszabott szolgáltatásokat. A kiemelkedő nemzetközi és hazai tradícióval és eredményekkel rendelkező Private Banking szolgáltatásunkat közel ezer tehetős hazai ügyfél veszi igénybe, megközelítőleg 40 milliárd forintnyi vagyon kezelését bízva szakértőinkre. A terület dinamikus bővülése kapcsán az alábbi karrierlehetőség iránt érdeklődők jelentkezését várjuk:

Private Banking Tanácsadó

Feladatok:

  • A Private Banking ügyfelek teljes körű kiszolgálása egyedülállóan széleskörű hazai és nemzetközi befektetési és kereskedelmi banki termékekkel.
  • Új ügyfelek akvirálása a keresztértékesítési csatornák és a személyes kapcsolatrendszer segítségével.
  • A BNPP Private Banking globális adottságából eredő széles termékskála adaptálása, a termékek bevezetésében való részvétel az eurózónához való csatlakozás kapcsán, illetve az azt megelőző időszakban.

Elvárások:

  • Érett, ügyfélorientált személyiség.
  • Kiemelkedő kapcsolattartási, tárgyalási képességek. Ambíció új ügyfelek megkeresésére.
  • Private Banking területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát (a megpályázott munkakör megjelölésével) az alábbi címre:
BNP Paribas Hungária Bank Rt., Humán Erőforrás, 1055 Budapest, Honvéd u. 20., Tel: 374 6300, Fax: 302 4504, e-mail: applications.hu@bnpparibas.com.

(X)
Összes friss hír
Válságban az autóipar, hatalmas a zuhanás
Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Property X 2024
2024. május 29.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Portfolio AgroFood 2024
2024. május 22.

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Kereskedés a magyar piacon kezdőknek

Minden, amit a hazai parkettre lépés előtt tudni érdemes.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!