A Concorde Értékpapír Rt. Back-office részlege külföldi elszámolás területre munkatársat keres. (x)

Portfolio

' title='
Az új munkatárs feladatai:

  • Külföldi tőzsdéken kötött ügyletek adminisztrációja,
  • egyéb, elszámolással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Munkaidő:

18.00 - tól 2.00 - ig

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Az ideális pályázót jellemzi:

  • pontosság, precizitás,
  • önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • csapatmunkára való képesség,
  • elhivatottság,
  • nagy munkabírás.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát 2005. július 15-ig a következő e-mail címre: m.mezei@con.hu.

(X)
Kiszámoló

BNPL: az újabb csapda?

A BNPL már sok éve velünk van, de csak néhány éve indult igazán hódító útjára. A lényege, hogy a vásárlók kamatmentes részletekben, jellemzően négy részletben fizethetik ki a termékek

Kasza Elliott-tal

Hormel Foods - kereskedés

Már nem emlékszem, hogy miért figyeltem fel rá, de kb. két hónapja követem. Egy igazi osztalék arisztokrata, 58 éve emel és fizet folyamatosan, de a hozama nem túl magas. Annyi biztos, hogy a ch

Egész Amerikát megrengető döntés született: az összes vádpontban bűnösnek mondták ki Donald Trumpot
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Székesfehérvár
2024. június 4.
Financial IT 2024
2024. június 11.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Herceghalom
2024. június 12.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai? Bemutatjuk melyik platformunk a legoptimálisabb külföldi részvények vásárlásához.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!