Álláshirdetések

A Dialóg Alapkezelő Zrt. senior privát bankárt keres (x)

A Dialóg Alapkezelő Zrt. a hazai piac elismert, dinamikusan növekedő alapkezelője a következő pozíció betöltésére keres jelentkezőket:
senior privát bankár
A leendő kolléga legfontosabb feladatai:
  • kapcsolattartás a magán-és intézményi befektetőkkel
  • proaktív értékesítés a meglévő és a potenciális ügyfélkör számára
  • részvétel a termékfejlesztés előkészítésében
  • együttműködés a front és a back office területén dolgozó kollégákkal a minél hatékonyabb működés érdekében

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:
  • felsőfokú, lehetőleg közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • minimum 5 év private banking területen szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Jelentkezéseket június 13-ig a dialog@dialoginvestment.hu címre várjuk. Ha szeretnél többet megtudni cégünkről, látogass el honlapunkra a www.dialoginvestment.hu címen.

(x)
Ricardo

Egy kritika kritikája

Az osztrák közgazdasági iskola kritikája szerint a monetaristák tévesen egy mechanisztikus mennyiségi pénzelméletet...

Egyik napról a másikra felsorakozott a kínai hadsereg – Nyakunkon a következő nagy háború?
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Székesfehérvár
2024. június 4.
Financial IT 2024
2024. június 11.
Fókuszban a KKV versenyképesség - Herceghalom
2024. június 12.

Infostart.hu Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Díjmentes előadás

Kereskedés külföldi részvényekkel

Kezdőként hogyan tudsz külföldi részvényekkel kereskedni? Melyek lehetnek a kiválasztás szempontjai? Bemutatjuk melyik platformunk a legoptimálisabb külföldi részvények vásárlásához.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!