A Pannónia CIG Alapkezelő Zrt Junior portfolió managert keres (x)

Portfolio
A Pannónia CIG Alapkezelő Zrt
Junior portfolió managert
keres

A Pannónia CIG Alapkezelő Zrt Junior portfolió managert keres
Leendő munkatársunk feladatai:
  • UL portfoliók likviditáskezelése
  • Allokáció, üzletkötés, kötjegyek elkészítése, tranzakciók rögzítése
  • Részvétel a befektetési bizottság munkájában
  • A befektetési döntések előkészítéséhez szükséges makrogazdasági elemzések elvégzése a hazai és külföldi tőkepiacok vonatkozásában, valamint a döntéshez szükséges egyéb anyagok, elemzések elkészítése,
  • A portfóliók relatív, valamint abszolút teljesítményének elemzése,
  • Jelentések készítése
  • Prezentációk készítése, megtartása

Elvárások:
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • pontosság, precizitás
  • megbízhatóság, lojalitás és döntésképesség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Biztos informatikai ismeretek, MS Office ismeret

Előny:
  • Trasset program ismerete
  • számviteli ismeretek
  • UL alapok ismerete

Amit nyújtunk:
  • Változatos, színes, felelősségteljes munka
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Biztos háttér, valódi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kompenzációs csomag

Kérjük az önéletrajzát és a motivációs levelét 2014.08.25-ig a vecsei.peter@cig.eu címre küldje.

Megindult Izrael kegyetlen megtorlása: egyszerre több vörös vonalat is átléptek

Pénzügyi vezető elemző

Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.
AI in Business 2024
2024. április 23.
Balaton Konferencia 2024
2024. május 2.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.

Infostart.hu

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.