Álláshirdetések

A Timberland Capital Management munkatársat keres (x)

Portfolio
Senior Befektetési Tanácsadó munkakörbe.
Feladatok:
  • Potenciális ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A Timberland Capital Management vagyonkezelési koncepciójának és termékeinek megismertetése az ügyfelekkel
  • A cég professzionális vagyonkezelési termékeinek ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Folyamatos ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű szakmai felkészültség
  • Meglévő ügyfélkör
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Befektetési termékek értékesítésének területén szerzett legalább 4 éves tapasztalat, ebből minimum 2 év prémium és/vagy privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Globális pénz és tőkepiaci folyamatok és termékek átfogó és naprakész ismerete
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Erőteljes értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség
  • Megbízhatóság, etikus beállítottság

Előnyt jelent:
  • Tőzsdei szakvizsga vagy egyéb befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • A német vagyonkezelői piacon több mint 20 éve jelen lévő, elismert és ez idő alatt stabil pozíciót felépített cég megbecsült munkatársa
  • Kiemelkedő és átlátható juttatási rendszer, rögzített idejű elszámolás (fix bér + jutalék vállalkozói jogviszonyban)
  • Dinamikus jó hangulatú csapat és nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
  • Timberland Akadémia: oktatások, szakmai továbbképzések
  • Kiegyensúlyozott munka-magánélet arány megteremtésének lehetősége

Jelentkezési határidő: 2019. július 24.
Jelentkezni a következő e-mail címeken lehet: krizsan@timberland-finance.com, varga@timberland-finance.com

A Timberland Capital Management munkatársat keres

(x)
Az építkezésekről csábítja át a munkásokat a konkurencia
brexit0923
nyugdíjas parlament
Etele plaza latvanyterv
BenzinGázolaj
hollandia_nyugdíjasok_getty
Népszerű
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2019. november 6.
Portfolio Private Health Forum 2019
2019. november 7.
Energy Investment Forum 2019
2019. november 14.
Portfolio Banking Technology 2019
2019. november 20.
Office Stage - Út a hatékony irodához
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Infostart.hu

Junior elemző/elemző

Szerkesztő-újságíró

Online kurzus
Akár 100 000 Ft-al elkezdhető, hosszú távú megtakarítási módszer.
A tőzsdei tankönyv
Az alapoktól a trendkövető kereskedési stratégiákig kísér a könyv.