Álláshirdetések

A Magyar Nemzeti Bank alkalmazásgazda munkatársat keres (x)

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet Informatikai igazgatóság területén
ALKALMAZÁSGAZDA
feladat ellátására határozatlan időtartamra.

A Magyar Nemzeti Bank alkalmazásgazda munkatársat keres
Feladatok:
  • Az alkalmazásgazda Kapcsolatot tart az MNB szakterületeivel, felméri, befogadja és feldolgozza a megfogalmazott informatikai igényeket, fejlesztési javaslatokat tesz belső ügyfelei számára;
  • A döntés-előkészítés részeként felelős a megvalósíthatósági tervek elkészítéséért, a különböző megoldási lehetőségek bemutatásával;
  • Közreműködik az üzleti esettanulmányok és ajánlati kiírások elkészítésében, elbírálási szempontok kialakításában;
  • A megvalósítási döntést követően kialakítja a részletes rendszer- és folyamatterveket;
  • Kapcsolatot tart a fejlesztőkkel az implementáció nyomon követése érdekében;
  • Folyamatosan kapcsolatot tart az alkalmazás felhasználói felelőseivel, felhasználóival;
  • Az alkalmazásokkal kapcsolatban megfogalmazott módosítási igények alapján közreműködik a szükséges változtatások tervezésében és végrehajtásában;
  • Részt vesz az alkalmazásokat érintő beszerzési- és gazdálkodási folyamatokban, illetve informatikai projektekben, követelményspecifikációk kidolgozásában;
  • A felhasználói profilok, csoportok megtervezése, kialakítása, részvétel azok karbantartásában, nyilvántartásában, a felhasználói jogosultsági igények kezelésében;
  • Az alkalmazás-verzió támogatási ciklusokat folyamatosan figyelemmel kíséri, a verzióváltásokat kezdeményezi, valamint rész vesz azok tesztkörnyezetbe való telepítésében;
  • Megszervezi a tesztelést, részt vesz annak végrehajtásában az illetékes felhasználók bevonásával;
  • Felelős az üzemeltetésre kész alkalmazói rendszerek átvételéért és további üzemeltetéseiért;
  • Feladat a kapcsolódó alkalmazások közti együttműködés biztosítása, az interfészekben előforduló problémák feltárása, megoldása;

Elvárások:
  • szakirányú (informatikai) felsőfokú végzettség,
  • számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek,
  • középszintű angol nyelvtudás, C típusú,
  • jó szervezési, és problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet, kezdeményezőkészség,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, eredményorientáció,
  • együttműködési képesség, ügyfél-orientációs szemlélet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
  • banki, statisztikai, bankfelügyeleti, logisztikai vagy folyamatkezelő informatikai rendszerek bevezetésében vagy működtetésében szerzett tapasztalat, illetve ilyen rendszerek ismerete
  • nagyvállalati tapasztalat
  • közbeszerzési eljárással járó projektekben való részvételi tapasztalat
  • informatikai fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • agilis fejlesztési és projektmenedzsment módszertanok ismerete illetve ezekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Változatos munkavégzés, kihívó feladatok,
  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár

Ami a pályázathoz szükséges:
  • Pályázati anyagát benyújthatja 2016. február 08. napjáig az MNB internet oldalán (toborzas.mnb.hu/allasok) történő regisztrációs folyamat segítségével.

PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, Valamint az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben foglaltaknak megfelelően kezeljük!

(x)
Kiszámoló

Raiffeisen Gold 2.0 vége?

Írtam nemrég, hogy kijött az új prémium csomag a Raiffeisentől és hát sokkal rosszabb lett. Nem csak az elvárt bejövő utalás lett lényegesen több, de az utalások ingyenessége is limitált l

Hatalmas piacba nyúl bele a kormány – Fájni fog ez a betegeknek?

Szenior treasury és kontrolling munkatárs

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.