Álláshirdetések

Könyvvizsgáló üzletágunk szakmai csapatába keresünk Senior könyvizsgáló munkatársat. (x)

Álláshirdetés
A Portfolio legtöbb tartalma ingyenesen hozzáférhető, ahogy ez a cikk is.
A médiapiaci helyzet azonban folyamatosan változik: ha támogatni szeretnéd a minőségi gazdasági újságírást, és szeretnél részese lenni a Portfolio közösségnek, akkor fizess elő a Portfolio Signature cikkeire. Tudj meg többet
  • Érdekel különböző ágazatokban tevékenykedő ügyfelek működésének, üzleti folyamatainak és pénzügyi adatainak ellenőrzése?
  • Szívesen veszel részt ügyfeleink tevékenységének megismerésében, és az azokban rejlő kockázatok és problémák feltárásában?
  • Nyitott vagy a közvetlen ügyfél kapcsolattartás során információk gyűjtésére és elemzésére?
  • Képesnek érzed magad a könyvvizsgálati munka szakszerű dokumentálására és összegzésére, és a kapcsolódó adminisztratív feladatok részbeni elvégzésére?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, várjuk jelentkezésed, hogy személyesen is megismerhessünk.

Milyen feladataid lesznek?

  • Részvétel a könyvvizsgálati ügyfelek munkáinak megtervezése és kivitelezésének koordinálása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Személyes és virtuális ügyféltalálkozók,
  • A könyvvizsgálati munkák dokumentálása,
  • Audit munkatársak (asszisztensek) munkájának ellenőrzése és támogatása,
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,
  • Egyéb könyvvizsgálati feladatok elvégzése,
  • Részvétel átvilágítási munkákban.

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3 év releváns tapasztalatot könyvvizsgálat területén (nemzetközi könyvvizsgáló hálózati tagnál);
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettséget (diploma);
  • Aktív középfokú üzleti angol nyelv használatát szóban és írásban egyaránt;
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést;
  • Határozottságot és kiváló kommunikációs képességet;
  • Ha kell csapatmunkát, vagy önálló munkavégzést

Mit kínálunk?

  • Szakmai tudásod és tapasztalatod alapján versenyképes bért és juttatásokat;
  • Továbbképzési lehetőségeket szakmai tudásod bővítésére;
  • Változatos munkát egy hatékony, minőségi szolgáltatást nyújtó munkakultúrában;
  • Rugalmas, részleges otthoni munkavégzést, csökkentett nyári munkaidőt és extra szabadságot biztosítunk a munka – magánélet közötti egyensúly megtartásáért,

Jelentkezésedet, önéletrajzodat a job@rsm.hu  email címre várjuk, vagy jelentkezz online, az alábbi linkre kattintva. JELENTKEZÉS A SENIOR KÖNYVVIZSGÁLÓ POZÍCIÓRA

(X)

orbán viktor parlament
Koronavírus
Az iráni külügyminisztert meghívták a Fehér Házba
A bankokat rettegésben tartó orosz hackerek valójában nem is oroszok
Egyre nagyobb bajban van Nagy-Britannia
nagorno karabakh
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2020. november 10.
Miből lesz lakásunk, nyugdíjunk, luxusautónk?
Öngondoskodás 2020
Portfolio Private Health Forum 2020
2020. november 11.
Energy Investment Forum 2020
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Infostart.hu

Compliance szakértő

Online kurzus
Akár 100 000 Ft-tal elkezdhető, hosszú távú megtakarítási módszer.
Online előadás
Legfontosabb aktualitások, elemzés, ötletelés.