A CIB Bank Zrt. Private Banking üzletága Senior Privát Bankárt keres - Miskolc (x)

Álláshirdetés

A CIB Bank Zrt. Private Banking üzletága

Senior Privát Bankár (Miskolc)

munkatársat keres bővülő kiemelt ügyfélkörének kiszolgálásához.

Amit kínálunk:

  • Tanulási lehetőség, a hazai Private Banking szakma legjobbjaitól
  • Összetartó, egymást segítő csapat
  • Ügyfelek érdekeit, vagyongyarapítását szem előtt tartó termékstruktúra és ösztönzési rendszer
  • Szakmai önállóság és szabadság a jogszabályi keretek között
  • Egyedi, kiemelt, magas szintű kiszolgáláshoz szokott és azt igénylő ügyfélkör

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi-befektetési tanácsadás nagy vagyonú ügyfelek részére: pontosan felméri az ügyfél igényeit, segíti az ügyfél befektetési és finanszírozási döntéseit, javaslatot tesz az ügyfél számára legmegfelelőbb portfólió kialakítására
  • Bank- és befektetési számlát nyit, kezel, felveszi az ügyfelek megbízásait, gondoskodik azok gyors és pontos végrehajtásáról
  • Dinamikusan fejlődő üzletágunk növekedésében részvétel: új ügyfelek, források, vagyonkezelt portfóliók szerzése, a kezelt Private Banking portfólió növelése
  • Piaci változások nyomon követése és proaktív ügyfélkapcsolat-tartás meglévő ügyfélkörrel

Követelmények, elvárások:

  • Minimum 3-5 év személyi bankár pozícióban szerzett tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság és ügyfélfókuszú gondolkodás
  • Magas színvonalú csapat tagjaként aktív bekapcsolódás a szakmai műhelymunkába
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete előnyt jelent
  • Tőzsdei szakvizsga, befektetési ismeretek (VAP vizsga, EFFAS, CFA megléte előnyt jelent)

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Terület: Borsod-Abaúj- Zemplén megye

Kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a job48467@cib.terminal.lensa.hu e-mail címre.

(x)

Holdblog

Vége a luxusóra-őrületnek?

A Morgan Stanley és a LuxConsult közös, 2023-as kutatása alapján a címben feltett kérdésre a rövid válasz az, hogy közel sem. A 2022-es esztendőhöz képest... The post Vége a luxusóra-őrül

Bankmonitor

Mi garantálja az LTP hozamait?

Újra elérhetőek olyan LTP szerződések, melyek a megtakarítás lejáratakor akár egyösszegű 15-30 százalék kamatbónuszt fizetnek a befizetett összeg után. Ez már ahhoz hasonló évesített ho

Kiszámoló

Ez történt a héten 0421

A legfontosabb hír a héten az Izrael elleni, eddigi példanélküli támadás volt Irán területéről, aki 320 drónnal és rakétával lőtte Izrael területét, bosszúból a szíriai iráni konzulá

Holdblog

Félrealkalmazkodunk

Az alkalmazkodás maga az élet. Mi sem vagyunk ez alól kivételek, ugyanakkor a szellemi képességeink és az erős technológiánk mellett és részben miatt hajlamosak vagyunk... The post Félrealkalm

RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

ChikansPlanet

Gyakoribbak lesznek a tornádók?

A tornádók minden évben hatalmas pusztításokat végeznek szerte a világon, a tudósok pedig aggódva figyelik, miképpen befolyásolja kialakulásukat a klímaváltozás. Itth

Összes friss hír
Ők a leggazdagabb magyar nyugdíjasok
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.

Infostart.hu

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.
AI in Business 2024
2024. április 23.
Balaton Konferencia 2024
2024. május 2.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.