Álláshirdetések

Alapkezelő üzletfejlesztési menedzsert keres (x)

Portfolio
Az ideális jelöltnek átfogó ismerete van a magyar befektetési alapok piacról, erős értékesítési és üzletfejlesztési vénával rendelkezik.
A Portfolio legtöbb tartalma ingyenesen hozzáférhető, ahogy ez a cikk is.
A médiapiaci helyzet azonban folyamatosan változik: ha támogatni szeretnéd a minőségi gazdasági újságírást, és szeretnél részese lenni a Portfolio közösségnek, akkor fizess elő a Portfolio Signature cikkeire. Tudj meg többet
Munkakör:
  • Befektetési alapok forgalmazási folyamatainak kialakítása
  • Kapcsolattartás a forgalmazókkal
  • Értékesítési eredmények növelése
  • Értékesítési és marketing stratégiák kialakítása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Befektetési termékek alapos ismerete
  • Tőkepiacok iránti nyitottság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Dinamikus, gyors önálló munkavégzés
  • Erős értékesítési és marketing tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás
  • Karrier lehetőség
  • Sikeres, stabil nemzetközi munkáltatói háttér

Munkavégzés helye:
Budapest

A jelentkezőktől fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzot és rövid motivációs levelet a cv@portfolio.hu email címre várunk, a tárgyban feltüntetve: Üzletfejlesztési menedzser.(x)
wall street
vakcina__koronavirus
vakcina oltás
forintka191126getty
teherautok_korona
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
Online kurzus
Akár 100 000 Ft-tal elkezdhető, hosszú távú megtakarítási módszer.
A tőzsdei könyv
Útmutató, amely piaci pánikok esetén is használható.
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Infostart.hu
2020. november 10.
Miből lesz lakásunk, nyugdíjunk, luxusautónk?
Öngondoskodás 2020
Portfolio Private Health Forum 2020
2020. november 11.
Energy Investment Forum 2020