Álláshirdetések

Az OTP Bank kiemelt privát banki tanácsadó munkatársat keres (x)

Álláshirdetés
OTP Private Banking High Net Worth Individuals szegmensre fókuszáló Kiemelt Privát Banki részlege kiemelt privát banki tanácsadó munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása mind befektetési banki, mind kereskedelmi banki vonalon
  • Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is.
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Elemzések készítése a befektetési tanácsadási folyamattal kapcsolatosan

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (egyéb nyelvismeret előny)
  • Legalább 5 éves tapasztalat befektetési területen, ebből minimum 2 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség

Előny:

  • Befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés (EFFAS, CFA)

Jövendő munkatársunk számára támogató munkakörnyezetet, professzionális kollégákat és versenyképes jövedelmet nyújtunk. Munkavégzés: heti 40 órában

Jelentkezni ide kattintva tudsz 2020. február 14-ig.

(x)

embere_frankfurt_reptér_getty_stock
Ray Dalio
koronvavirus
koronavirus kina villamosszeomlas gazdasag novekedes
wall_street_shutterstock_1089431897-20180518
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2020. február 27.
Építőipar 2020
2020. március 3.
Agrárium 2020
2020. március 5.
Biztosítás 2020
2020. március 10.
Investment, Wealth and Savings (IWS) 2020
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Infostart.hu
Tőzsdetanfolyam
Alapoktól a kereskedési, befektetési stratégiákig.
webinárium
Hogyan lovagolhatod meg a forint árfolyammozgását? Tőlünk megkapod a választ!