Álláshirdetések

Az OTP Bank kiemelt privát banki tanácsadó munkatársat keres (x)

Álláshirdetés
OTP Private Banking High Net Worth Individuals szegmensre fókuszáló Kiemelt Privát Banki részlege kiemelt privát banki tanácsadó munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása mind befektetési banki, mind kereskedelmi banki vonalon
  • Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is.
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Elemzések készítése a befektetési tanácsadási folyamattal kapcsolatosan

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (egyéb nyelvismeret előny)
  • Legalább 5 éves tapasztalat befektetési területen, ebből minimum 2 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítési készség
  • Tárgyalási, prezentációs készség

Előny:

  • Befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés (EFFAS, CFA)

Jövendő munkatársunk számára támogató munkakörnyezetet, professzionális kollégákat és versenyképes jövedelmet nyújtunk. Munkavégzés: heti 40 órában

Jelentkezni ide kattintva tudsz 2020. február 14-ig.

(x)

forint200212
befektetés shutterstock
orbán viktor
koronavírus_tévhitek
fiat
európai uniós zászló európai bizottság
FrankfurtTőzsde
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
Online kurzus
Akár 100 000 Ft-al elkezdhető, hosszú távú megtakarítási módszer.
A tőzsdei könyv
Útmutató, amely piaci pánikok esetén is használható.
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Infostart.hu

Elemző / Vezető elemző

2020. május 19.
Portfolio HR Revolution 2020
2020. május 21.
FM & Office 2020
Future City 2020
2020. június 2.
Smart Logistics 2020