"A minőségből soha nem adunk alább, ezt édesapánktól tanultuk. A KMÉ-védjegy megszerzése számunkra nemcsak egy elismerés, hanem annak a bizonyítéka, hogy a hagyományos értékeket és a modern technológiát ötvözve tudunk maradandót alkotni" - nyilatkozta Soós Brigitta, a vállalat kereskedelmi és minőségbiztosítási vezetője.
A KMÉ-védjegy szigorú ellenőrzési folyamaton alapul, és garantálja, hogy az adott élelmiszer megfelel a legmagasabb szakmai követelményeknek. Ez egyfajta biztosítékot jelent a tudatos vásárlók számára, akik egyre inkább figyelnek az összetevőkre és a minőségi tanúsítványokra.
A Soós Tészta Kft. különösen büszke két tradicionális tésztájára: a 8 tojásos boglyas cérnára és a 8 tojásos préselt csigára. Ezek a termékek az otthoni, kézzel készített tészták hagyományát idézik.
"Aki jó minőséget gyárt, és ezt szeretné is kommunikálni a fogyasztók felé, annak elengedhetetlen, hogy rendelkezzen a KMÉ-védjeggyel" - hangsúlyozta Soós Brigitta.
A vállalat célja a jövőben is a hagyomány és az innováció egyensúlyának fenntartása, hogy még több kiváló minőségű magyar tészta kerülhessen a vásárlók asztalára.
A cikk megjelenését az Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Kft. támogatta.

(x)
Vállalkozói roham a 3%-os hitelekért: minden várakozást felülmúl a kereslet
Szabados Richárd államtitkár és Balog Ádám KAVOSZ-elnök értékelte a helyzetet.
Nyíltan kimondta a Kreml: teljesen fölösleges bármilyen megállapodást kötni Ukrajnával
Egyre döcögősebben haladnak ezek a béketárgyalások.
Harold James: az Egyesült Államok valójában már hanyatlik
A Princeton Egyetem professzorának cikke.
Kiderült az igazság a magyar csapvízről: íme, hol iható nyugodtan, és hol szigorúan tilos
Több mint 51 ezer mintát vettek.
Mélyen a célszint alatt ragadt a francia infláció – az EKB türelmes, de nő a bizonytalanság
A spanyol infláció viszont 3%.
Kiderült, hová költöztetné a Google a jövő adatközpontjait
Több tech vezér szerint sem a Földön a helyük.
Tömegtragédia a világ egyik legnagyobb pénzügyi központjában: nőtt a halálos áldozatok száma, többeket letartóztattak
Azonnali segélyt kapnak a károsultak.
"Kell egy pofon Európának, hogy észhez térjen"
"Az állam és a privát szféra összefonódása akkora versenyhátrány Magyarországnak, ami sehol máshol nincs, ez szuper extrém az Európai Unió más országaihoz hasonlítva." Szabó Balázs,...
Haalandnak jó a hozama (HOLD After Hours)
Móricz Dániellel szakértjük, hogy miért esnek, illetve nem esnek a piacok, és ír sebeket is feltépünk. Milyen platformokon találjátok még meg? A HOLD After Hours... The post Haalandnak jó a ho
Elektromos áramot vezető baktériumok forradalmasíthatják az egészségügyet
Amerikai tudósok olyan elektromos áramot vezető baktériumokat fedeztek fel, amelyek új orvosi eszközök és hatékonyabb szennyezésmentesítési módszerek kifejlesztéséhez v
TBSZ nélkül milliókat bukhatsz
Nagyjából két éve számokkal alátámasztva írtam arról, hogy a TBSZ nélkül miért nem éri meg befektetni Magyarországon. Röviden összefoglalva: kellően nagy infláció mellett könnyen megleh
Húsz éve töretlen az osztrák levegővédelmi törvény sikere
Az osztrák Immissionsschutzgesetz-Luft jó példa arra, hogyan lehet hatékony környezetvédelmi célokat közlekedéspolitikai eszközökkel támogatni.
Mit hoz a 2025-ös őszi adócsomag a vállalkozásoknak?
A 2025. november 18-án gyorsított eljárásban elfogadott adócsomag célja a vállalkozások adóterheinek mérséklése, az adminisztráció csökkentése és az adóeljárások digitalizációjának f
A dolgok adminisztrációjáról
Friedrich Engels 1878-ban megjelent Anti-Dühring című könyvében azt írja, amikor a kapitalizmus által kifejlesztett roppant termelőerők szétfeszítik a polgári termelés kereteit, a proletariát
Nem minden hulladék szemét! 15,1 milliárd forint bizonyítja
A kormány új, 15,1 milliárd forintos kerettel készül támogatni a hulladék újrafeldolgozását célzó beruházásokat a KEHOP Plusz-2.3.11 programban. A felhívás tervezete már elérhető, decemb
Milyen részvényeket hoz a Mikulás a puttonyában?
Mikulás-rali és egyéb karácsonyi álmok. Milyen részvényeket hoz a Mikulás? December eleji részvénymustra, aktualitások, grafikonok, értékeltségek.
Tőzsdei adrenalin vs. nyugodt hozam – te melyiket választod?
Tőzsdéznél, de nem tudod, merre indulj? Ismerd meg egy aktív trader és egy alapkezelő gondolkodását a Portfolio Investment Services online előadásán Vidovszky Áronnal!
Összeomlott a nagy bérmegállapodás – Lőttek a gyors magyar béremelésnek?
Mi jöhet most?
A lakosság nyer, az ipar fizet? Kettészakította az új szabályozás az energiahatékonysági piacot
Az EKR-rendszer fényes és sötét oldala.
Ez a termelők legnagyobb kihagyott ziccere: ugródeszka lehetne a bank tudása
Az információ jelenti a lehetőséget.

