A Credit Suisse Asset Management budapesti irodája munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
A Credit Suisse munkatársat keres Vagyonkezelő munkakörbe

A Credit Suisse Asset Management (Hungary) Alapkezelő Rt.:
A Credit Suisse Asset Management a Credit Suisse Csoport intézményi vagyonkezeléssel foglalkozó leányvállalata, amely 1997 óta van jelen a hazai piacon.
A munkakörrel járó feladatok:
  • Önálló döntéshozatal a részvény befektetési stratégia kialakításában, közreműködés kötvény-, pénzpiaci, vegyes, stb. portfoliók kezelésében;
  • A befektetési stratégiát megalapozó magas szintű részvénypiaci elemzői munka;
  • A befektetési döntések végrehajtása;
  • A befektetési tevékenység eredményességének figyelemmel kísérése és kockázatának elemzése;
  • Az ügyfelekkel történő kapcsolattartás.

A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • A szakterületen eltöltött minimum három éves munkatapasztalat;
  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség, ennek hiányában a szakterületen megszerzett legalább öt éves munkatapasztalat;
  • A PSZÁF befektetési tanácsadói / üzletkötői névjegyzékbe történő bejegyzéshez szükséges vizsgakövetelmény megléte;
  • Magas szintű írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás, amely a vagyonkezelői szakterület nyelvezetének ismeretét is magában foglalja;
  • Táblázatkezelő programok magas szintű ismerete;

A teljes tőzsdevizsga, illetve a CFA oklevél vagy a CFA vizsgasorozat bármely szintjének letétele előnyt jelent;
A munkakör betöltésére elsősorban olyan néhány éves tapasztalattal rendelkező érdeklődő jelentkezését várjuk:
Aki képes
  • különböző részvény befektetési alternatívák önálló mérlegelésére és a befektetési stratégia önálló kialakítására;
  • különböző iparágakban működő cégek elemzésére, pénzügyi eredményeik előrejelzésére;
  • hazai és nemzetközi makrogazdasági tendenciák és tőkepiaci folyamatok elemzésére;
  • magas szakmai színvonalú írásbeli elemzések és beszámolók készítésére;
  • hozzájárulni a termékfejlesztés sikeréhez;
  • és
  • aki jó kommunikációs képességeit szívesen kamatoztatná az ügyfelekkel és az elemzett tőkepiaci cégekkel történő kapcsolattartás során;
  • aki magas szintű pénzügyi matematikai készséggel és tudással bír;
  • aki szívesen dolgozna egy folyamatos terheléssel járó, s nagy munkabírást követelő nemzetközi környezetben.

Az érdeklődőket kérjük, hogy írásos önéletrajzukat 2005. november 4-ig juttassák el az alábbi névre és címre:

Kozma Krisztina
Fax szám: 413 2981
Email cím: krisztina.kozma@csam.com
Holdblog

Ezek a világ legfejlettebb startupvárosai

Alig van európai szereplő a világ legfejlettebb startupvárosai közt, de legalább a leggyorsabban fejlődő ökoszisztémák terén előkelő helyen van a kontinens. Ezek a világ vezető... The post

Ricardo

Öröm van

Megjelent idehaza Carl Menger A közgazdaságtan alapelvei című 1871-es klasszikus műve. Tolle, lege!

Nesze neked, ötéves szuperállampapír: tízmilliárdokat buktak a magyarok az értelmetlenné vált befektetésen
Díjmentes előadás

Kereskedés a magyar piacon kezdőknek

Minden, amit a hazai parkettre lépés előtt tudni érdemes.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!

Infostart.hu Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Property X 2024
2024. május 29.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Portfolio AgroFood 2024
2024. május 22.