Az AEGON Magyarország Rt. Junior vagyonlezelő munkatársat keres (x)

Portfolio

' title='
PÁLYÁZAT
Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Rt.- az AEGON Magyarország Biztosító Rt. önálló leányvállalata, továbbá Magyarország egyik vezető vagyonkezelő cége, amely jelenleg több mint 500 milliárd forint vagyont kezel -
Junior vagyonkezelő
munkatársat keres.
Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai:
  • közreműködés a kötvény-, a részvény-, a pénzpiaci-, és a vegyes portfoliók kezelésében
  • tőkepiaci elemzések, információk, hírek összegzése, ezek alapján javaslatok, elemzések készítése
  • befektetési döntések végrehajtása; a társasági szintű stratégia leképzése az egyedi portfoliók/tranzakciók szintjére
  • a befektetési tevékenység eredményességének figyelemmel kísérése és kockázatának elemzése
  • az ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • riportok, jelentések készítése.

Elvárások:
  • minimum 2 éves pénzügyi-befektetési területen szerzett munkatapasztalat
  • felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • VAP, EFFAS vagy CFA vizsga
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, amely a vagyonkezelői szakterület nyelvezetének ismeretét is magában foglalja
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy
  • képes felelősségteljesen dolgozni
  • jellemző Önre a pontosság, precizitás
  • kiváló fogalmazási-készséggel rendelkezik
  • szeret csapatban dolgozni, és
  • szeretne egy biztos hátterű, elismert társaság munkatársa lenni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi fiatal és lelkes csapatának, úgy fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát 2005. november 30-ig a kovacsev@aegon.hu email-címre várjuk!
(X)
Holdblog

Ezek a világ legfejlettebb startupvárosai

Alig van európai szereplő a világ legfejlettebb startupvárosai közt, de legalább a leggyorsabban fejlődő ökoszisztémák terén előkelő helyen van a kontinens. Ezek a világ vezető... The post

Kasza Elliott-tal

3M Company

Nemrég írtam a Solventumról, levált az MMM-ről és áprilisban a tőzsdére ment. Minden MMM részvényes a 4 részvénye után kapott egy SOLV részvényt. Ez eddig nagyon szép, azonban 05.14-én MM

Nesze neked, ötéves szuperállampapír: tízmilliárdokat buktak a magyarok az értelmetlenné vált befektetésen
Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Property X 2024
2024. május 29.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Portfolio AgroFood 2024
2024. május 22.

Infostart.hu Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Kereskedés a magyar piacon kezdőknek

Minden, amit a hazai parkettre lépés előtt tudni érdemes.

Tőzsdei megbízások helyes használata

Kérdések és válaszok azzal kapcsolatban, hogy mire figyelj, ha kezdő befektető vagy!