Van egy szektor az ingatlanpiacon, ahol a Covid miatt duplájára nőttek a megrendelések
Ingatlan

Van egy szektor az ingatlanpiacon, ahol a Covid miatt duplájára nőttek a megrendelések

Portfolio
Az FM piac az egyik olyan szereplője az ingatlanpiacnak, ahol a járvány alatt, szolgáltatóként sokkal több megrendeléshez lehetett jutni. Nem hogy visszaesés nem volt, de az egészségügyi intézményekben és a Covid alatt is működő irodákban duplájára nőttek a megrendelések. Hogy a fokozódó higiéniai igények 2021-ben is velünk maradnak-e, arról Kis-Szölgyémi Ferenc, a B+N Referencia Zrt. vezérigazgatója beszélt a Property Investment Forum 2020 konferencián. A cikk a szilveszteri, 18 részes ingatlan-kalendárium része, melynek eddig megjelent videói ide kattintva érhetők el.
Kis-Szölgyémi Ferenc
B+N Referencia Zrt., vezérigazgató
 Tovább

Címlapkép forrása: Portfolio

FRISS HÍREK
NÉPSZERŰ
Összes friss hír
Pápaválasztás 2025: Elhangzott a habemus papam, az új pápa: XIV. Leó, Robert Francis Prevost bíboros

Ingatlanpiaci elemző

Ingatlanpiaci elemző
Díjmentes előadás

Tőzsde kezdőknek: Hogyan ne égesd el a pénzed egy hét alatt!

Előadásunkon bemutatjuk a Portfolio Online Tőzsde egyszerűen kezelhető felületét, a számlatípusokat és a gyors kereskedés lehetőségeit. Megismerheted tanácsadó szolgáltatásunkat is, amely segít az első lépések megtételében profi támogatással.

Tanfolyam

Sikeres befektető online tanfolyam

Megtanulhatod, hogyan találj rá a legjobb befektetési lehetőségekre, és azonnal alkalmazható, gyakorlati stratégiákat sajátíthatsz el – mindezt egy interaktív, élő online eseményen.

Portfolio hírlevél

Ne maradjon le a friss hírekről!

Iratkozzon fel mobilbarát hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Portfolio Gen Z Fest 2025
2025. május 9.
Portfolio AgroFood 2025
2025. május 20.
Portfolio AgroFuture 2025
2025. május 21.
Digital Compliance 2025
2025. május 6.
Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Ez is érdekelhet