Prémium

Pályázat BELSŐ ELLENŐRI állás betöltésére (x)

A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete belső ellenőri állás betöltésére pályázatot hirdet az alábbi feltételekkel:

A belső ellenőr feladatai:

- a Felügyelet gazdálkodásában ellenőrizni a szakmai hatékonyság és a gazdaságosság követelményeinek érvényesítését, a tervezési, beszámolási, információ-szolgáltatási kötelezettség teljesítését, ezek teljességének, hitelességének meglétét, a gazdálkodási lehetőségek és a kötelezettségek összhangját, a Felügyelet számviteli rendjét,
- vizsgálataival ellenőrizni és értékelni a PSZÁF használatában, tulajdonában lévő vagyon rendeltetésszerű használatát,
- megvalósítani a PSZÁF szakmai tevékenységének szakterületenkénti folyamatos, ütemezett ellenőrzését, különös tekintettel a szakmai munkára, továbbá a PSZÁF informatikai rendszereinek és azok üzemeltetésének szabályszerűségére, megfelelőségére, a belső szabályzatok, elnöki utasítások betartására és a vizsgálati tapasztalatok hasznosulására,
- megvizsgálni, hogy a PSZÁF által felügyelt intézményektől érkező visszajelzéseket és a beérkező panaszügyeket ügyfélcentrikus módon vizsgálta-e a Felügyelet, továbbá, hogy az eljárások határidőben, szakszerűen zajlottak-e,

Az állás betöltésének feltételei:
a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.), valamint a 15/1999.(II.5.) Korm. rendelet 39.§-a által előírt alkalmazási feltételek:

- felsőfokú szakirányú iskolai végzettség, (közgazdasági szakmacsoportba tartozó végzettség, kiemelten közgazdaságtudományi egyetemi/pénzügyi számviteli főiskolai végzettség, vagy felsőfokú iskolai végzettség és mérlegképes könyvelői, vagy könyvvizsgálói szakképesítés),
- költségvetési területen eltöltött 5 éves jogviszony pénzügyi vagy számviteli munkakörben,
- nemzetbiztonsági ellenőrzés,
- vagyonnyilatkozat,
- büntetlen előélet.

Előnyt jelent:
- ellenőrzési területen szerzett szakmai gyakorlat,
- felsőfokú informatikai végzettség,
- CISA tanfolyami végzettség,
- COBIT ellenőrzési módszertani rendszer alkalmazásában szerzett gyakorlat,
- angol középfokú nyelvismeret.

A pályázathoz kérjük szíveskedjen mellékelni:
- iskolai végzettségét, képzettségét igazoló okirato(ka)t,
- nyelvvizsgát igazoló bizonyítványt,
- gépelt, továbbá hozzájárulása esetén kézzel írott önéletrajzot,
- erkölcsi bizonyítványt,
- 1db igazolványképet.

A pályázat benyújtásának határideje: 2003. január 27.
A pályázatokat kérjük zárt borítékban a PSZÁF Humánpolitikai Főosztályára megküldeni (1013 Budapest, Krisztina krt. 39.). További felvilágosítással a Humánpolitikai főosztályon dr. Soltész Judit főosztályvezető szolgál (tel: 489-9140).

A pályázat elbírálásának határideje: 2003. február 20.
Kiszámoló

A sávos vagy többkulcsos adózásról

Akárhányszor előjön az adózás, egykulcsos-többkulcsos adózás kérdése, úgy tűnik, hogy három emberből kettő nem érti, hogyan működik a többkulcsos, sávos adózás. \"Felháborító, hog

MNB Intézet

A kerékpározás árnyoldala

Ha valaki lopásra adja a fejét, akkor közgazdaságilag racionális döntés biciklikre specializálódni. A kerékpárok használata, terjesztése kevéssé szabályozott, illetve az iparág sem mozdul

RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

Összes friss hír
Itt a kormánydöntés az üzemanyagárak szabályozásáról
Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.

Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.

Ez is érdekelhet
Marina_city_CAM_13