Prémium

Rendes ember nem ül be más autóba (x)

Portfolio
A férfiak szeretik a logikus és könnyen átlátható dolgokat. Szeretik, ha a fejükben rend uralkodik, de igaz ez a környezetükre is. A Peugeot új modelljét tehát szinte nekik találták ki. Ebben az autóban mindennek megvan a maga helye.


Az Peugeot 807 fedélzetén elhelyezett, összesen 47 rakodóhely olyan sokféle funkciót tölt be, hogy felsorolni is nehéz. Található itt hűtött italtartó láda, amely az üdítőt mindig kellemesen hűvösen tartja, CD-tartó, de felfedezhetünk elrejthető és speciális használatra készült tárolóhelyeket is. Rekeszek, polcok, asztalkák és praktikus zsebek veszik körbe az utasokat egy lakberendező találékonyságát idézve.
Az új Peugeot 807-ben még a nagy családi utazások kényelemben és rendezetten telnek.
Holdblog

Alapismeretek gazdaságpolitikusoknak

Zsiday Viktor ad tanácsokat a hazai politikának, mi is lehetne kezdeni valamit a magyar lakáspiaccal, ahol európai mércével kiugróan alacsony az új építések aránya A... The post Alapismeretek g

FIN-CON 2025

FIN-CON 2025

2025. szeptember 3.

Portfolio Sustainable World 2025

2025. szeptember 4.

Sikerklub hazai kkv-nak

2025. szeptember 16.

Követeléskezelési trendek 2025

2025. szeptember 16.

Hírek, eseményajánlók első kézből: iratkozzon fel exkluzív rendezvényértesítőnkre!
Díjmentes előadás

A platformok harca – melyiken érdemes kereskedni?

Online előadásunkon bemutatjuk a különböző kereskedési felületeket, megmutatjuk, melyik mire jó, milyen költségekkel számolhatsz, és milyen funkciók segítenek a hatékony befektetésben.

Ez is érdekelhet