VI. Business Travel Show (x)
VI. Business Travel Show:
Több külföldi vendég, kibővült szakmai program
Szélesebb körű külföldi részvétellel és kibővített szakmai programmal nyílik meg idén az üzleti utazók és utaztatók legjelentősebb hazai rendezvénye, a VI. Business Travel Show.
A rendezvény ideje alatt közel száz kiállító - luxusszálloda, wellness- és kastélyhotel, utazási iroda, rendezvényhelyszín, vendéglátóhely, konferencia- és rendezvényszervező cég - várja a céges ügyfeleket. Az üzleti utazók, céges utaztatók, vállalati tanácskozások, tréningek és továbbképzések szervezői itt mindent megtalálnak egy helyen.
A VI. Business Travel Show helyszíne és időpontja:
2008. október 15-16. (szerda, csütörtök), 10-18 óra
SYMA Sport- és Rendezvényközpont, C-csarnok
1146 Budapest, Dózsa György út 1.
A rendezvényre hozzávetőleg 3000 látogatót várnak, közöttük német, francia, skandináv és orosz szakmai vevőket, akik a Magyar Turizmus Zrt. és a Malév Zrt. meghívására érkeznek Magyarországra.
A rendezvényt szakmai program is kíséri. Az első napon a legnagyobb légitársaságok, utazásszervezők, szállodai szervezetek, illetve új rendezvényhelyszínek képviselői számolnak be a turisztikai szolgáltatások piacán 2009-ben várható kihívásokról. A második napon a tervezett, nagy befogadóképességű, budapesti kongresszusi központok beruházói számolnak be elképzeléseikről.
A Business Travel Show látogatói számára a belépés ingyenes! A belépéshez csak regisztráció szükséges. Regisztráljon a helyszínen, vagy előzetesen a http://www.businesstravelshow.hu oldalon! A regisztrált látogatók között a kiállítók értékes utazási ajándékokat sorsolnak ki.
(x)
Az oroszok foghatják a fejüket attól, amit Ursula von der Leyen Romániában mondott
Az Európai Bizottság elnöke meglátogatta Konstancát.
Mankóval támadtak rá a cseh ellenzék vezérére, Orbán Viktor fontos szövetségesére
Andrej Babišt kórházba szállították.
Hatalmas pofon az orosz hadseregnek: ismét ukrán zászló lobog Novoekonomicsnében
Kéthetes harc után szabadították fel az ukrán erők a Donyeck megyei települést.
Nagyot bukik Trump, hatalmasat nyer Putyin a két hatalom összeborulásával
Matura Tamás cikke.
Rejtélyes élelmiszer-mérgezés söpör végig Belgiumon: már nyolc halálos áldozata van
E. coli baktérium okozta.
Otthon Start: máris megjelentek az új szabályok a Magyar Közlönyben
Az MNB módosítja a jövedelemarányos törlesztőrészlet és a hitelfedezeti arányok szabályozását.
Az UniCreditnél is kedvező kamat mellett érhető el az Otthon Start hitel
Szeptember elsejétől az UniCredit Banknál is elérhető a kedvező kamatozású Otthon Start hitel. A bank kamatkedvezménnyel, jóváírással és díjelengedéssel is várja az érdeklődőket. Az Uni
A bitcoinmágnás finnek
Ott voltam, amikor Kína hatodjára is betiltotta a Bitcoint - áll egy, a kriptós közösségben évek óta keringő mémen. Az ország egykor dominálta a bányászatot,... The post A bitcoinmágnás fi

ESG és adózás: így kapcsolódik össze a társadalmi felelősségvállalás és a vállalati adományozás
Az elmúlt években egyre nagyobb figyelmet kapott az ESG, azaz a környezeti, társadalmi és vállalatirányítási szempontokat figyelembe vevő működés. Az ESG nem csupán trend vagy megfelelési k

Az osztalék portfólióm - 2025. augusztus
Emelkedett a portfólióm hozama, egyrészt az Altria osztalékemelése, másrészt a nulla hozamú Walgreens kivezetése miatt. Az utóbbi nem éppen az ideális módszer egy portfólió hozamemelésére.
Novo Nordisk - elemzés
Végre találtam egy európai céget, ami kiszámíthatóan fizeti és emeli az osztalékot. A Finvizen keresgéltem kereskedési célpontok után, és ott találtam rá. Megnéztem a számait és a chartj
Mi vált valóra a 25 évvel ezelőtti jóslatokból?
Évtizedes fogadások közül válogattunk, és megnéztük, mi vált közülük valóra. Nagyot futott az elmúlt évben a Polymarket, a decentralizált előrejelzési piac, mi is több anyagot... The pos

Walgreens Boots Alliance, Inc. - ennyi volt
Tegnapi hír, hogy A Sycamore Partners lezárta a Walgreens Boots Alliance, Inc. felvásárlását....Az akvizíció lezárultával a WBA törzsrészvényeinek kereskedése megszűnt, és azok többé
Ön befektető? Érdemes néznie az USA fogyasztói bizalmi mutatóját
Az Egyesült Államok gazdasági ciklusának egyik legérzékenyebb előrejelző indikátora a fogyasztói bizalmi mutató. Ez a mérőszám nem csupán a háztartások rövid távú hangulatát tükrözi

Limit, Stop, vagy Piaci? Megbízások, amikkel nem lősz mellé!
Ismerd meg a tőzsdei megbízások világát, és tanulj meg profin navigálni a piacokon!
Bikák és Medvék: Kivel jobb haverkodni a tőzsdén?
Hogyan ismerd fel, hogy épp emelkedő (bull) vagy csökkenő (bear) piacon jársz? Megtanulhatod, mikor érdemes növelni a kockázatvállalást, és mikor jobb óvatosan hátrálni.
Másfél millióig húzza a legtöbb lakás árát az Otthon Start - Mi lesz ebből?
Elindult az Otthon Start.
Velünk marad az árrésstop, de mit fizetünk érte valójában?
Utánajártunk, vajon mit mutatnak a számok és mi várható a következő hónapokban
Meddig fékezheti az inflációt az árrésstop?
Kozák Tamással, az OKSZ főtitkárával beszélgettünk.
